Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Frankfurt repulotéri autopálya...

Frankfurt repulotéri autopálya mellett a levegoben "parkol" a repulo?

Figyelt kérdés
de csak este lehet látni nappal nem,vagyis ugy nézki mintha állna a levegoben,és elég kozel volt.nem hallucináltam és már mástol is hallottam ezt.aki arrafelé jár látta már?vagy ha tényleg igy van akkor ez hogy lehetséges?vagy igaz egyáltalán.komoly válaszokat várok aki le akar hulyézni megstb arra nem vagyok kiváncsi.várom a válaszokat
2011. máj. 15. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam arra párszor de nem vettem észre ilyet.. :D Legközelebb figyelni fogom. A válasz érdekelne engem is.
2011. máj. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem jártam még ott, de ezt elképzelhetetlennek tartom.

A valós magyarázat inkább az lehet, hogy a kifutó pálya fényeit pont olyan szögből látod, hogy azok úgy néznek ki, mintha a repülőgép fényei lennének.


Gondolj egy kicsit bele: egyrészt egy repülő a levegőben nem tud megállni, ugyanis ez fizikailag lehetetlen (jó a PO2-es tud ilyet, de az kuriózum, és teljesen más kategória, ne keverjük ide). Másrészt mégha tudna is, nyílván nem a levegőben fogják parkoltatni percenként pár millió ft.ért.


Továbbmenve: mennyi az esélye, hogy pont mindig ugyanott látnál egy parkoló gépet?


Szóval ez tuti optikai csalódás lesz, vagy valahonnan máshonnan jön a fény. Ne felejtsd el, hogy a fényt nagyon messziről meg lehet látni, akár több 10km-ről is.


Ha esetleg lefényképezed és feltöltöd, akkor ránéznék...


A reptéren az épületek tetején is vannak különböző fények inkább azt láthatod.

2011. máj. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nappal is lehetne látni, akkor oké lenne, mert van több helyen is kiállítva repülö, amik kb 20 méter magas tartóoszlopokon állnak, na de így?!
2011. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!