Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elveszett jogosítvány pótlásán...

Gr. Shadow kérdése:

Elveszett jogosítvány pótlásának mi a menete?

Figyelt kérdés

Még 1993 táján tettem le segédmotor vizsgát, akkor egy kártyanaptár nagyságú puha papírlapot adtak jogosítvány gyanánt. Ez azonban az évek során elveszett és nem is nagyon kerestem, mivel 1996-ban letettem a "B"-t.

Ezt a papírt, lévén külön jogosítvány, lehet pótolni valahogyan? Hová kell fordulni a kéréssel?


2011. júl. 20. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
B-vel vezethetsz segédmotort...
2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vezethetek, a nyári hónapokban szoktam is, de eszembe jutott. A mai kresz büntetési tételeit elnézve, még szükség lehet rá... :-)
2011. júl. 20. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Arra értettem az előző válaszom, hogy szerintem nem adnak külön jogsit. Ma már csak az a kártyajogsi van és abba van bevezetve az összes kategória:)
2011. júl. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor a B-t megcsináltad ezt bevonták volna, mivel nem lehet kettő. Neked azért nem tették, mert közben elvesztetted, de attól függetlenül amikor a B meglett,ezt érvénytelenítették akár megtalálod,akár nem. Ha meg bármit csinálsz úgyis utánanéznek mid van és még nagyobb bajba kerülhetsz.
2011. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gál László válasza:
Én még 1974ben vizsgáztam segédmotoból.Papiralapu vezetői engedélyt kaptam,deközben eltünt.Mi a teendő ilyenkor.
márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!