Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Jogosítvány iskola alatt?

Jogosítvány iskola alatt?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a jogsit csak nem fog bekavarni hogy iskola idő van? Vagy hétköznap délelőtt nem kell menni? Nem nagyon tudom hogy megy ez.
2011. szept. 13. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj.Teljes mértékben tisztában vannak ezzel az autósiskolában is.És,mivel ők szeretnének Téged is jogsihoz juttatni,ezért megoldják a problémát.
2011. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok helyen délután vannak az órák,a rutinpálya és vezetés amikor neked megfelel,akár hétvégén is,ha elég rugalmas az oktató.
2011. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a pénz nagy úr, a kresz általában délutánonként van, az elsősegély szintén, a rutin ill városi órákat meg akkor mész amikor akarsz(meg az oktató is ráér).

a vizsgák általában délelött vannak, de arra kapsz igazolást amit köteles elfogadni az iskola(nekem is elfogadták)

2011. szept. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején még hajnalban is voltam vezetni, szóval a suli nem kavar be, ha hajlandó vagy egy kis áldozatot hozni.
2011. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elméleti oktatás 2 dupla hétvége volt (szombat- vasárnap), a vezetési gyakorlatok meg mindig délután voltak. Gimi mellett csináltam.
2011. szept. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tavaly én is suli melletem csináltam a jogsit, és simán ment.
2011. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor szerintem 1-2 hónapon belül én is elkezdem.
2011. szept. 14. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár már régi kérdés. Annó, mikor jártam mindig késő délután volt. Amúgy volt olyan, hogy az iskola is indított tanfolyamokat, így az elméleti oktatás ott zajlott.
2013. máj. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta nekem meglett. Valóban mindig minden délután volt. Vagy hétvégén.
2013. jún. 5. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!