Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabad mezítláb félmeztelenül...

Szabad mezítláb félmeztelenül vezetni vagy büntetnek érte? Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Félmeztelenül szabad,de mezitlabb nem!
2011. szept. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mezitláb miért nem ?
2011. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Szabad. 1 egy hülye.
2011. szept. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
Attól függ, hogy lány vagy, vagy fiú!!!
2011. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nemtom mit mond a szabály, de én egyiket sem tenném, ugyanis balesetveszélyes, illetve elvonja a figyelmedet a vezetéstől.


Vezetni kényelmes lapos talpú cipőben kell. Nekem pl. külön van vezetős cipőm, amiben sokkal jobban érzem a pedálokat, és cask abban szeretek vezetni. Ha más cipő van rajtam, olyan mintha másik autóban is ülnék (viccen kívül). Meztelen felsőtest meg azért nem jó mert


a: beleizzadsz az ülésbe

b: dörzsöl és vág az őv

c: hülyén néz ki :)

2011. szept. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

„Attól függ, hogy lány vagy, vagy fiú!!!”


Én is így tudom, de így a logikus is.

2011. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Egy ismerősömet büntették már meg, azért mert félmeszkóban volt, ja és férfi volt. Állítólag elvonja más figyelmét, de gyakorlatilag ha meg akarnak büntetni, akkor meg is fognak...A lábad meg nem hiszem, hogy figyelik, ha nem szállsz ki.
2011. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vezettem már mezítláb, amikor beleléptem a macskasz_rba, nem akartam, hogy még a pedálokat is takarítani kelljen, ezért levettem a cipőt, zokniba vezetni megint hülyén néz ki, úgyhogy ...

Mégis hazaértem. Mégse lett semmi bajom, se másnak.

Szerintem a KRESZ-ben nincs erre előírás.

2011. szept. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá tiltás - tehát szabad.

Én nyaranta rendszeresen vezetek mezítláb.

A meztelen felsőtest szerintem is marhaság mert bőrülésbe beleragadsz,szövetet meg összeizzadsz.

2011. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam mezitláb vezetni balcsin amikor elhagytam/elloták a papucsom. Nagyon kényelmetlen volt. Alig éreztem a kuplungot fékezésnél azt hittem kitöröm a lábújjam a finom gázadás helyett meg 4000-es fordulatig meg sem álltam. Lehet hogy meg lehet szokni de 10 év vezetési gyakorlat után olyan volt mintha először ültem vna kocsiban
2011. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!