Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a menete egy autó gázosítás...

Mi a menete egy autó gázosításának?

Figyelt kérdés
A legelső lépéstől az utolsóig érdekelne...
2011. szept. 23. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Elmész a tescoba, veszel rácsing elemeket, ledek, verseny üléshuzat, kormányvédő, világító váltógomb és máris elég gázos lesz xD
2011. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lefested rózsaszínre, az GÁZ!
2011. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
..de ecsettel!
2011. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elviszed egy szakszervízbe és megbeszéled velük hogy hogyan lehetne. Ez nem olyan dolog hogy fogsz egy palackot amibe benzint töltessz és rákötöd a benzincsőre, gázról van szó és elég veszélyes, kell először is ugye a tartály amiben nagy nyomáson lehet tárolni az LPG/CNG-t. Eztán szükség van a spéci csövekre amik hátulról előre viszik a motornak a gázt, stb...szóval nem egyszerű dolog és a biztonsági előírásoknak nagyon keményen meg kell felelni, ezért szokták mondani hogy csak szakértő által gázosított autót szabad használni! S ez nem tréfa!
2011. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A hülyéskedőknek toll a fülükbe.


Amúgy nem terveztem beszerelni, konkrétan a érdekelne, mennyi idő alatt készül el, le kell-e vizsgáztatni az autót, stb...

2011. szept. 23. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Hitler tudna ötleteket adni!
2011. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gondolom most majd én leszek kimoderálva, de itt mekkora gyökerek vannak...!
2011. szept. 27. 10:13
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem küldj le 1-2 tányér hagymásbabot aztán tölts el egy éjszakát a kocsiba. Reggelre biztos kész az elgázosítás:)
2011. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!