Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kerékpárutakkal kapcsolatban...

Kerékpárutakkal kapcsolatban lenne kérdésem. Megnézné mindenki az alábbi városlistát, és ha ott lakik, akkor írna valamit az ottani helyzetről?

Figyelt kérdés

Átány, Atkár, Balmazújváros, Boconád, Csány, Dány, Dányitó, Egyek, Erk, Félhalom, Hajdúböszörmény, Hatvan, Heves, Isaszeg, Jászárokszállás, Kömlő, Nagytarcsa, Poroszló, Puszlikatanya, Sarud, Szentkirály, Tarnaméra, Tarnaörs, Telekháza, Tiszacsege, Tiszafüred, Tiszanána, Tura, Újlőrincfalva, Vámosgyörk, Visznek, Zaránk, Zsámbok


Köszönöm szépen mindenkinek.


2009. ápr. 26. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Proszlón bicikliztem már, illetve Tiszafüreden is. A Tisza-tó körül van bicikliút, az érinti ezeket, és jó is!
2009. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A Tisza-tóról én is hallottam, nagyon fellendült ott a sportturizmus (habár személyesen nem tapasztaltam). Szinte végig visz körbe bicikliút, és vannak szállás- és pihenőhelyek, +egyéb szolgáltatások biciklis turistáknak.
2009. ápr. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a kérdés abszolút nem ez volt.
2009. ápr. 27. 05:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Balmazújváros


Van kerékpárút a vasútállomástól két felé: az egyik fel a belvárosba, a másik pedig Bánlak városrész felé.

A belváros felé vezető kerékpárút megy tovább a "Daru" városrészbe. A minőségével, és a szélességével kapcsolatban sajnos van kivetnivaló, de legalább van kerékpárút :D

2010. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
É n sarudon lakok és elég jó a kerékpár út! A gáton körbe lehet biciklizni a tavat és a kocsik csak egy darabig mehetnek. Mi is a gáton szoktunk átbiciklizni a szomszédos falukba és nagyon sok kerékpározóval találkozunk. Rem. tudtam segíteni!
2010. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hajdúböszörmény


Van kerékpárút de elég rövid és nagyon keskeny. Azoknak jó csak akik a Kinizsi térre mennek ki dolgozni és nekik így nem az úton kell közlekedniük ami egyébként sem nagy forgalmú út szakasz a városban.

Van még kerékpárút a 35-ös főút mellett is. Ez is szintén keskeny és elég kátyús is. A temetőtől egészen a Spar-ig tart.

2010. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tiszacsegén lakom, de azt nem mondhatom hogy a kerékpárutak helyzetet olyan fényes..

A sportpályától majdnem a tiszáig van út (ami nem a legbukkanómentesebb...) és ráadásul teljesen kiesik a központból.

2010. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Jászárokszállás

Mit mondjak? Rosszat nem akarok jot nem tudok:)! Ne haragudj de szerintem az árokszállási kerékpárut elég gyenge.

2010. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!