Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Az igaz hogy régen pappirból...

Az igaz hogy régen pappirból volt a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Az hogy nézett ki? És akinek papirból vana jogosítványa azt már nem érvényesítheti a felügyelet ez is igaz?
2011. okt. 30. 14:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem és ugye van ennek egy újjabb 2 lapos változata is amit az elsö hozzá szoló linkelt be 2 lapból ált ragasztott fényképű vagy mit mondott. :D


És ha az orvos még is le érvényesíti pecséttel akkor mi történik?

Mert ugye a mostani jogsi kiváltása az 4000.- forint


Régen meg a rendőrség csinálta fillérekért talán 200 forintos illeték bélyeg kelett vagy nem tudom ezeket is csak ugy halottam hogy régen minden íratot a rendőrség csinált és elég olcsón. :)

2011. nov. 1. 00:31
 12/15 anonim ***** válasza:

Régen tényleg a rendőrség csinálta.


Az orvos pedig nem hosszabbíthatja meg.

2011. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
oké értem köszi! :)
2011. nov. 1. 22:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Nővéremnek még papíros volt :)
2012. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Régebben a személyi is papír volt, meg a forgalmi is (jobb volt a mostaninál, mert az autó teljes előélete az első tulajdonostól kezdve benne volt), na meg a dikákigazolvány is papírból volt. Nekem 3 féle is volt. Vastag hajtogatott papír, kis füzetszerűség fólia tasakban, és a mai kártya is volt nekem annó.

A legtöbb igazolvány, ami mai kártya, az nem is olyan régen mind papír volt.

2013. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!