Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire szívhatom meg, ha...

Mennyire szívhatom meg, ha lejárt műszakival motorozok?

Figyelt kérdés
Lejárt a motoromon a műszaki, de már igencsak ingerenciám van menni egy kört..
2009. máj. 8. 19:48
 1/3 A kérdező kommentje:
Nemsoká kezdem az autó jogsit, járhat eltiltással?
2009. máj. 8. 19:48
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Lefoglalják a motort és szigorított műszaki vizsgára kell menni, és persze igen drasztikus pénzbírság...
2009. máj. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A járművet csak akkor foglalják le, ha nem tudod igazolni a tulajdon jogot. Ha megvannak a papírjai, akkor csak a forgalmit, és a rendszámot vonják be (így jártam én is nemrégen), a bünti garantált, de nekem az utána járás volt a több, mert lízingel autó volt, Mezőtúron vonták be a papírokat, és a lízingcég telephelye szerinti kapitányságra postázták. Hetekig nem találta senki, hogy hol vannak a papírok.


A szigorított vizsgát nem értem! Így is, úgy is NKH-s vizsgasorra kell menni (persze, ha már megvan a rendőrségi határozat), ott kiállítanak egy vizsgalapot, azt elvinni az ocsmányirodába. Ott bepecsételik a forgalmiba, és felragasztják a matricát, és kész!


Nekem ez másfél hónaponba tellett. :(

2009. máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!