Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Páv 2 vizsgáról mit kell...

Páv 2 vizsgáról mit kell tudni és hol lehet megcsinálni. Még nem tudom mit is szeretnék dolgozni de megvan az A és B kategóriás jogsim mellett a C, E, D is. Asziszem ide a páv 2 kellene. Mi kell még, hogy munkát válalhassak?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 19:35
1 2
 1/12 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Valahol Pesten csináltam meg, kb 20 éve.Mindenféle reflex vizsgálatok voltak, pszicho teszttel fűszerezve. Kell GKI kártya, és digitális sofőrkártya, hogy munkát vállalhass.
2012. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első mondja.
2012. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na akkro egy kis infó! A PÁV ról! :)


[link]


[link]


FONTOS!


[link]



Pávról:


[link]



Feladatok amire számítani kell kis leírás! :)


[link]



A PÁV így nézz ki egy gépen kell dolgozni, és az értékel a végén van egy psziologusi elbeszélgetés kb 10-20 perc mire kell a páv mit szeretnél csinálni volt e a családba öngyilkos jelölt stb.. ha volt is azt kell mondani hogy nem! :)


Amugy a PÁV dióhéjban így nézz ki elég modern terem van én 2007 ben voltam PÁV 1-2 esen és nem volt könnyü de nehéz sem faja volt nagyon.


VIII. kerületben van a Corvin mozi hátamögött 2 utcával Itt az elérhetőségük is! :)


Jelentkezés

Személyesen ügyfélfogadási idben: Budapest, VIII. ker. Vajdahunyad u. 45.

Levélben: NKH PVI 1445 Budapest, Pf. 365.

E-mailben: jelentkezes.pvi@nkh.gov.hu (amennyiben szkennelve küldi)

Telefon: +36 1 814 1852; +36 1 814 1855; +36 1 814 1856; +36 1 814 1857

Fax: +36 1 814 1851


Remélemn tudtam segíteni sok sikert a titok!

Józan kipihent állapotban menj mert nekem az 1-2 es kb 6-7 órás volt szünetekkel közben.


Annó nekem a PÁV 1-2 esemet lekorlátozták 2 évre szenya volt a psziologus 2. ra megkaptam a PÁV 2 öt végleg a PÁV 1 et végleg kivéve a kéklámpákra arra csak MAX 5 évre adható tehát ilyen esetbe nehogy fellebezzen valaki mert a PÁV1 csak 5 évre adható!!! A kékvillogozásra! :)


SOK SIKERT ÉS KITARTÁST!

2012. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, főleg az utolsónak, a részletességért, és persze az előzőeknek is.szeretném még kérdezni, h nekem melyiket kellene megcsinálnom, nemtudom h buszozni vagy teherautózni szeretnék, de olyat szeretnék, ami mindkettőhöz jó.az autós oktatóm aztmondta, h a páv2 kell.illetve h mennyi időre adják meg?
2012. jún. 23. 15:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hello! :)


2/4 es válaszadó vagyok igazán nincs mit de amiket linkeltem abba benne van! :)


De itt van még egyszer ! :)


PÁV I. alkalmassági kategória szükséges megkülönböztet jelzést használó gépjárm vezetéséhez

(legfeljebb 5 évre adható).

A jelentkezés elfeltételei:

· 2. csoportú (állásvállalásra jogosító) orvosi vélemény,

· bármely nemzetközi kategóriában 2 éve folyamatosan hatályos vezeti engedély, mely nem minsül

kezd vezeti engedélynek.

PÁV II. alkalmassági kategória szükséges:

- közúti közlekedési szolgáltatás keretében személyszállítást végz autóbusz, trolibusz,

személygépkocsi,

- a nemzetközi közúti személyszállítást végz autóbusz – amelyben a vezetülésen kívül legalább 17

állandó ülhely van –,

- veszélyes áru szállítását végz gépjárm vezetéséhez.

A jelentkezés elfeltételei:

· 2. csoportú (állásvállalásra jogosító) orvosi vélemény,

· bármely nemzetközi kategóriában 2 éve folyamatosan hatályos vezeti engedély, mely nem minsül

kezd vezeti engedélynek.

PÁV III. alkalmassági kategória szükséges:

- a 7500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meghaladó, közúti közlekedési szolgáltatást végz

tehergépkocsi, vontató, nyergesvontató és jármszerelvény,

- a 7500 kg megengedett legnagyobb össztömeget meghaladó, nemzetközi közúti áruszállítást végz

tehergépkocsi, vontató, nyergesvontató és jármszerelvény vezetéséhez.

A jelentkezés elfeltétele:

· 2. csoportú (állásvállalásra jogosító) orvosi vélemény.

2012. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát ha nem fogsz kéklámpázni vagy nem tervezed a kékvillogást akkor felesleges a PÁV 1 mert jóval nehezebb is! És csak 5 évre adják a kékvillogózásra!


A PÁV 2 es üti a 3 ast is tehát PÁV 2 essel 3 ast is tudod vezetni!


Tulajdonképen veszélyesanyagszállítás, taxi, troli, busz, személyszállítás, árúszállítás jó mindenre kivéve kéklámpára nem ennyi! :)


1-5 évig korlátozhatják a PÁV 2 est is!

De ha nagyon ügyes vagy és faján megcsinálod akkor végleges határozatot fogsz kapni ami visszavonásig jó lesz figyelj oda keveset hibázz ha teheted mellőzd a hibákat és akkor kapsz egy korlátlan PÁV 2 est akkor ha ez meg van soha többet nem kell menned PÁV 2 re remélem érthetően leírtam! :)


hali! :)

2012. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, meglepő ezen az oldalon, hogy valaki ilyen segítőkészen viselkedik.nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen mégegyszer:)
2012. jún. 24. 19:23
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
a telefont fel se veszik a kitöltési lapon meg ott egy nagy hülye kérdés,hogy voltam e már páv vizsgán és ha igen akkor hol és mikor? eleve mi az hogy hol?mikor egész magyarországon egy helyen van pesten jah még küldöldön sincs hülye ország!
2014. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
sok pénzbe hajtó ge ci!mert arra megy ki az egész!
2014. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
2016. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!