Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szabálysértési feljelentés...

Szabálysértési feljelentés esetén mit mondhatnék a meghallgatáson ezügyben? Képek -->

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2012. júl. 15. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
szánom bánom több ilyen nem lesz, aztán kifizeted és pont.
2012. júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt hogy rendben, fizetek. Rajtakaptak, ráadásul egyszerre két hiányosságon - sajna nincs kibúvó.


Hogy pontosan mit mondasz, az rajtad, meg a lelki beállításodon múlik. Én konkrétan azt mondanám hogy elismerem a dolgot, az összeget hajlandó vagyok befizetni, a befizetés megtörténtével pedig részemről az ügy lezárva, nem kívánok róla beszélgetni. Nem pszichiáter, lelki társ vagy jóbarát a szabálysértési ügyekben eljáró rendőr, nem kell vele beszélgetni hosszasan. :P

2012. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmiféle meghallgatás, ez már a határozat!

3000-ért kérhetsz részletfizetést!

:D

Mondhatni még jól is jártál, én tavasszal 50000-et fizettem egy kötelező haladási irány tábláért!

:(

2012. júl. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Remélem ezt a kérdést nem a mobilodról tetted fel vezetés közben! Én a helyedben a 48 óra közmunkát választanám! Ároktisztítás közben meg lehet telefonálni!
2012. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi kérdező! Forgalmi nélkül vezetsz késő este, ráadásul még kézben tartott telefonálást is végzel :D Amúgy a helyedben én is a 2 napos közmunkát választanám. Én legalább is hülye lennék 40 ezret fizetni, ha egyszer van mód, hogy szaros 2 nap munkával megoldható!
2012. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5-nek

Azért az a szaros 2 nap az 8 nap!

Napi 6 órával lehet ledolgozni!

2012. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kiflitolvaj ***** válasza:
A közmunka nem választható opció, ha nem fizeted be, akkor letiltják a jövedelmedből. Amennyiben nincs jövedelmed és semmi a neveden, akkor mehetsz közmunkára.
2012. júl. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na, legalább még egy ember megtanulja, hogy az 5000ft-os headset olcsóbb mint az 30ezres bírság.
2012. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!