Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Valaki segítsen! Holnap lesz...

Valaki segítsen! Holnap lesz a KRESZ vizsgám, és iszonyatosan izgulok. Elmondaná valaki, hogy megy manapság egy ilyen?

Figyelt kérdés
Szóval, holnap vizsgázom reggel nyolckor. Minden órára bejártam, és már az első órák előtt is folyamatosan töltögettem tesztet, mert amúgy nagyon szeretnék jogsit. Leszedtem egy KRESZ tesztes programot, kitöltöttem vagy húszszor azt az 1300 kérdést, időre is csináltam, és általában maximum egy-két hibapontom van. A könyvet is minden este olvastam, szóval elméletileg, remélem sikerül. De, tud valaki olyan kérdést, kérdéseket mondani, ami tuti hogy benne van mindig a vizsgákban? És a képes feladatoknál, úgy kell sorba rakni az autókat, hogy én a kormánykerékkel ábrázolt kocsiban ülök, vagy felülről nézve? Nagyon izgulok, remélem valaki tud segíteni! köszönöm előre is! 22/L

2012. aug. 14. 13:22
 1/9 anonim válasza:
Nem nagy szám ha a megtanultad a könyvet könnyű ha nem akkor bizony nehéz.Nem nehéz csak figyelni kell könnyű nem kell izgulni.:)
2012. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mindig a saját autódhoz képest. tehát a kormányosból indulsz ki. ha jobb oldalon van autó és nincs tábla, akkor jobbkezet adsz neki, ha balról jön a másik, akkor ő ad neked elsőbbséget.

a villamos elsőbbségét nézd át, mert kicsit rendhagyó, és van olyan is a képesek közt.

a kérdést figyelmesen olvasd el, take your time :) vannak átbuherált, furfangosak is, szóval figyelj!


nekem elsőre meglett, de 1 ponton múlott. képest nem rontottam, de volt, ami az izgulás miatt az istennek se jutott eszembe helyesen.

csinálj meg még pár netes próbatesztet, biztos menni fog! drukkolok!


aztán majd írd meg, h mi lett :D

2012. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Fú nagyon remélem, annyi tesztet csináltam már, hogy táblákkal meg útkereszteződésekkel álmodok...

Kategóriára vannak bontva ebbe a tesztbe a kérdések, amit leszedtem, a forgalomban, a közlekedés különleges helyzetei, gyalogosan közlekedve ésatöbbi, ezek mennek már, de igen, ha ott stresszelek majd felette, meg izgulok, csakazértse jut majd eszembe, pont ebből félek..meg aztán, én hihetetlenül izgulós vagyok :D

Kb 1000000-el ver a szívem, ma is, pedig csak holnap megyek..

Köszi a válaszokat, és a drukkot, mindenféleképpen megírom majd a végeredményt!:)

2012. aug. 14. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:

ha valóban ennyi tesztet oldottál meg sikeresen kizárt hogy megbukj. Ha ennyire izgulós vagy inkább azzal kezdj valamit, egyél csokit vagy mit tudom én mi van rád nyugtató hatással :)

Egy percet kapsz minden kérdésre, az hosszú idő használd ki.

2x is olvasd el a kérdést mert becsapós lehet. pl. ki mehet át a kereszteződésben ELSŐKÉNT/ki mehet át UTOLJÁRA.

2012. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Neten, netes tesztetet, letöltött tesztet, vizsgaprogmamos szimulációt, mindennel próbálkoztam..elolvastam kilencvenhat cikket, a 26 leggyakrabban elrontott kresz kérdést, mindent amit lehetett. Köszi, majd nagyon odafigyelek:)...

És viszek egy tucat csokit, mert rátapintottál, az nyugtat :)

2012. aug. 14. 14:33
 6/9 anonim válasza:
1 tipp ne tanulj a netes tesztekből csak a könyvből az ismerőseim akik netes tesztekből tanultak meg is buktak.
2012. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amit együtt töltöttünk suliba még tesztkérdéseket, ugyan olyan tesztprogramból csináltuk mint amit leszedtem. Amikor meg mutatták milyen a vizsgaprogram, az is egy az egyben megegyezett. :) De köszi, persze nem csak a kresztesztből tanulok, csak sokat töltögetek :)
2012. aug. 14. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer pörgettem végig az összes kérdést, a könyvet elolvasgattam és röhögve mentem át a kreszvizsgán is meg a forgalmin is, nem kell ennyire betojni. Mi lesz akkor, ha már autót kell vezetned?
2012. aug. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sikerült :P

75 pontom lett:D

Szerencsémre könnyű kérdéseket fogtam ki :):):)

2012. aug. 15. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!