Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után feltétlenül meg kell kapnom a vizsgalapot?

Figyelt kérdés
Ma voltam forgalmi vizsgán és sikeresen letette, viszont nem kaptam semmilyen vizsgapapírt sem a biztostól, sem az oktatótól. Csak annyit mondtak, hogy személyit és a vöröskeresztes vizsgakártyát vigyem magammal. Viszont utánaolvastam és a legtöbb helyen azt írják, hogy a forgalmi vizsgapapírt is kell vinni? Valaki leírná nekem, hogy most pontosan mit is kell vinnem magammal? A válaszokat előre is köszönöm!
2012. nov. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az oktatóm adott egy papírt amivel vissza mentem az autós iskolába,és ott kitöltöttek egy újabb papírt amit vihettem az okmányirodába.

Neked azt javaslom hogy menj az autós iskoládba és ott megmondják hogy most mi van.

2012. nov. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell feltétlenül megkapnod. Én sem kaptam meg. Kell vinni a vizsgalapot, de ha nem kapod meg az azt jelenti, hogy a biztos fogja leadni, és majd vmi ügyintéző beviszi a rendszerbe. Így elmehetsz a vizsgaigazolásodért egy személyivel és az eü papírkáddal.
2012. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A vizsgám után én sem kaptam semmit.

A közlekedés felügyeletre kellett bemennem 3 nap múlva amikor megkaptam azokat a papírokat amikkel az okmányirodába mehettem. :)

2012. nov. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!