Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nincs valami mód arra, hogy...

Nincs valami mód arra, hogy aki önszorgalomból megtanulja a KRESZ-t, annak csak vizsgázni kelljen? Tehát befizeti a vizsgadíjat (esetleg némi plusz költséget) és mehet?

Figyelt kérdés
Persze megértem azt is, ha nem, hisz akkor sokan ezt csinálnák és nem lenne az autósiskoláknak elég bevételük. De ha a másik oldalról nézem, akkor az is kivitelezhető lenne szerintem. Valahonnan hallottam ilyesmit fél füllel, hogy talán nem kell bejárogatni KRESZ oktatásra!? Tehát tanácstalan vagyok, ezért kérdezlek titeket, hátha tudjátok a választ. Köszönöm!
2009. szept. 20. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanfolyam nélkül nem mehetsz vizsgázni.
2009. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. szept. 20. 11:07
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
oktatódnak elég ha fizeted a díjat, leszarja, hogy ott vagy-e
2009. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A tanfolyamot KI KELL fizetned, azonban az "megvalósítható", hogy ne járj be tanfolyamra...
2009. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem!
2009. szept. 20. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsos elmenni a tanfolyamra, mert nem csak kreszt tanítaninak hanem rengeteg olyan dolgot elmagyarznak, amit a későbbiekben pl az oktatód nem, de vizsgán előjöhet.
2009. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát. Igazából átbújtam már pár könyvet, neten rengeteget utánaolvastam, teszteltem és mostmár úgy érzem, tudom is és értem, mit tanultam. Viszont nagyon sokba kerül az egész és így megspórolhatam volna egy bizonyos összeget, hisz már nincs szükégem erre az oktatásra.
2009. szept. 20. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit szeretnél. Ha le szeretnél vizsgázni, elég elolvasni milliószor a KRESZ-könyvet és megoldani a tesztkönyv feladatait. Ekkor befizeted a tanfolyam díját, de nem mész be - ezzel időt spórolsz. Ha viszont szeretnéd tudni is a KRESZ-t, a vezetéselméletet és a műszaki ismereteket, akkor érdemes bejárni, mert nem ugyanaz, ha elolvasod egy könyvből, mint ha egy ember mondja el neked, szemléltető ábrákkal, aki esetleg válaszol a kérdéseidre is.
2009. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
a vizsgán megfogsz felelnni ha könyvből megtanulod, tudnod csak a legfontosabbakat kell majd úgyis, sok értelmetlen dolgot tanítanak benne sajnos
2009. szept. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem jártál tanfolyamra akkor nem tudsz vizsgázni!

Csak akkor mehetsz vizsgázni ha előtte jártál tanfolyamra papíron, az hogy bejársz az senkit se érdekel csak fizess.

A kresz kb 30.000FT

2009. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!