Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kapott a fia közúti közlekedés...

Kapott a fia közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése miatt 40000-ft helyszíni bírságot, ezt nem tudta ki fizetni, mi ilyenkor a teendő? Mit lehet csinálni,

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Közmunkában le lehet dolgozni, vagy le lehet ülni.
2013. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy nem tudja kifizetni. Ki kell fizetni, nem kívánságműsor. Gondolom nem gyalogos szabálysártésért kapott annyit, az elkövetésre használt jármű eladásából ki tudja fizetni. De ledolgozhatja közmunkán, vagy leülheti fogdában is, napi pár ezer (nem tudom mennyi, de nem sok) forintjával.
2013. máj. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt lehget csinálni, hogy jól leszidod a fiadat, hogy ilyen idióta volt, és csinált 40e Ft plusz kiadást a családnak.

Ha van rá pénzetek, én a helyedben kifizetném, hogy ne kelljen a fiadnak növénypalántákat ültetnie közmunkában a városotok főterének kellős közepén.

De hogy le kellene "dolgoznia" otthon, az tuti. 3 hónapig tuti ő mosogatna (amely napokon nem tud, vagy elmegy nyaralni, stb, akkor annyi nappal hosszabbodik a dolog) Ha van kutya azt ő sétáltatná, ha van fű azt ő nyírná. Heti söprögetés-feltörlés az ő feladata lenne a fenti időszakban. Így legalább nem lenne ideje motorozni, hogy még nagyobb büntetést összeszedjen, másrészt azon is gondolkodhatna, hogy legközelebb hogyan fog majd közlekedni. KRESZ könyvet természetesen kikérdezném tőle még egyszer, amíg nem tudja annyira amennyire én szeretném, addig nincs motorozás.

De ez persze csak az én fiamra vonatkozna, te azt csinálsz amit akarsz:)

2013. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!