Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Most tényleg azt akarják h...

Most tényleg azt akarják h újravizsgázzon minden autós, az új kressz miatt? Hát komolyan, kell ez nekünk?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Komolyan, de az új kresz még sehol. Még sok víz le fog folyni addig a Dunán, amíg ebből lesz is valami.
2013. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nem a '60-as években születtél, akkor kérdezd meg a szüleidet, hogy mi történt a legutóbbi nagy KRESZ változáskor 1976-ban!

Magyarországon akkor lépett életbe az európai normákhoz igazított gyökeresen megváltozott KRESZ, de senkinek sem kellett újra vizsgáznia, pedig akkor tényleg szinte az egész megváltozott!

2013. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarja ezt senki, ez csak rémhír és feszültségkeltés.
2013. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
remélem tényleg csak rémhír,mert nagyon bedurrantam,nagy nehezen az ember megszerzi a jogsit,aztán kezdheti újra,hát komolyan felháborító,jó pár éve van jogsim,eléggé megdolgoztam érte anyagilag is,most meg kezdjem előlről?
2013. máj. 14. 22:33
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen még rémhír szinten sem merült fel soha, hogy újra kéne tenni a jogsit. Csak annyi, hogy a KRESZ vizsgát. De nyilvánvalóan ez is kamu.
2013. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
én még most csinálom szal remélem nem kell amint befejezem, még egyszer :D elég cinkes lenne
2013. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 évente mindenkit köteleznék, hogy vizsgázzon KRESZ-ből. Az emberek néha olyan alapvető dolgokkal sincsenek tisztában, a hideg kiráz attól, hogy ilyenek jönnek szembe velem nap mint nap.
2013. máj. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
60%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval! Ha nem is 2 de min 5 évente. És sajnálom, de egy bizonyos kor után már abszolút nem engedném a vezetést. Pl szerintem egy 70 éves bácsika a szódásüvegszemüvegével meg a remegő kezével ne üljön volán mögé!
2013. máj. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Alex Fly ***** válasza:
74%

Nem tudom, lesz-e belőle valami, vagy csak hangulatot akarnak kelteni...

És igen, kell ez nekünk. A KRESZ állandóan változik, egy 20 éves ismeretanyaggal ma már nem mész semmire. Az előző hozzászólókkal ellentétben szerintem nem 2 ill. 5 évenként kellene újravizsgázni, hanem egyszerűbb lenne, ha a jogosítvány érvényességének meghosszabbítását kötnék vizsgához -legalább a változások ismeretéhez. Nem tudom, a vezetői engedélyek tulajdonosainak hány százaléka van tisztában azzal, hogy pl. az utóbbi 2-3 évben mi változott?

2013. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Majdnem biztos,hogy nem lesz mindenkinek új vizsgázás, már csak azért is mert kivitelezhetetlen...

Egyébként az előző hozzászólásokra reagálva, orvosi vizsgálat már eleve a legnagyobb baromság, csak pénz lenyúlás, meg a jogosítvány meghosszabítás is. Visszavonásig kellene adni a jogosítványokat, és ha valakinek olyan műtétje van vagy betegsége akkor kéne visszavonni. Én vezetek pár éve kb.5 , 200 ezer km -n balesetmentesen túl vagyok , de a tesztet csak 65 %-ra töltöttem.

2013. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!