Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miért vannak fordítva felírva...

Miért vannak fordítva felírva a feliratok (rendőrség, mentő, tűzoltó) a rohamkocsikra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy el tudd olvasni a visszapillantóból.
2009. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
23%

Írd fel a sggedre, hogy "GYÖKÉR VAGYOK!" és pucsíts a tükörbe.

De ha ez nem jönne be, sz+rj a rendőrautóra és verd szét egy vietnámi papuccsal!!!

2009. okt. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghallod a szirénát és belenézel a visszapillantótükörbe el tudd olvasni ,hogy Mentő tüzoltó Rendőrség!

De egyébként egy baromság!!Én is kékfényes autón dolgozom mindennap,Régen rossz ha az autós azt bogarássza milyen autó szirénázik mögötte!! Tök mindegyy Az a dolga hogy minél gyorsabban utat adjon.Ha elhaladtunk mellette úgy is megtudja milyen autó!!Ha piros Tűzoltó Ha fehér Furgon Mentő Személyautó Rendőr és még egyéb Vízművek ELMÜ stb.A kresz nem tesz különbságet az elengedés között!

2009. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
persze, csak egy mentőautó alig foglal nagyobb helyet egy szgknál, míg egy darus tűzoltó autónak azért nagyobb helyet kell hagyni. Egyébként jogos az érvelésed, mert tényleg mindegy hogy mi, ha szirénázik el kell engedni.
2009. okt. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%

azért nem mindegy, mert mentőt, tűzoltót sziréna nélkül is el szoktam engedni, szirénával meg főleg, de a rendőrt nem nagyon szeretem, és ha tudok, bénázok előtte ... nem egyértelmű ez? sztem sokan állnak így hozzá


Na most egyébként meg valóban egy faxság, én rendeltem be fényhidat pl az usaból, és érdekes, azon az "ambulance" nem tükörírással volt, hanem "normálisan", szal ha szembe állsz vele, akkor mindjárt más a helyzet, ők így gondolkodnak, h menet közben úgyis elengedik a sziréna miatt, utána álló helyzetben fontosabb, hogy lássák, na de lényeg ismét: tök mindegy.

2009. okt. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

mellesleg meg nincs ám benne tudatosság, vagyis amikor elkezdték, akkor nem volt, csak hát ennyi eszük volt.

ez yolan mint a fényhidak kérdése, a rendőrség kezdte el így használni a piros-kék fényhidakat kizárólag ebben a sorrenbdben, hogy bal oldal a kék és jobb a piros, aztán illetékes helyről megtudtam, hogy ez is egy elbaxásból ered, mert egyszerűen a sok agyukkal amikor megkapták csatoltként a képet róla, egyszerűen félrenézték, mert tükörhelyzetben volt az ábra ... nézz csak meg egy amerikai bármelyik rendőrautót amelyiken kék-piros fényhíd van, és MINDEGYIKEN pont fordítva van, azaz bal oldalon van a piros, nagyon egyszerű az oka, ugyanis a piros kb 5x olyan messziről látszik mint a kék, de tudod nálunk itt olyan sok az okos ember .... én amikor ezt megtudtam, szétröhögtem magam ... most meg már nyilván nem akarnak változtatni rajta, sőt szabályként le is írták, hogy a bal oldalon a kéknek kell lennie, anyám ...

2009. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó! Már nem azért de teljesen mindegy hogy baloldalt vagy jobboldalt van a piros. Mondd meg mi a különbség ha felcserélődik?!
2009. okt. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Pontosan. Ez az egyik része hogy tökmindegy melyik oldalon van, a másik meg hogy emiatt hiába fikázod a rendőröket merthogy nem ők rakták fel őket, hanem a beszállító(k).
2009. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
nem mindegy például előzésnél, hogy a kocsi mögül egy közelről látható kék vagy egy messziről látható piros bújuk elő. (sz)
2009. dec. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Ez érdekes...akkor ezekszerint a tűzoltókat és a mentőket csak közelről lehet megismerni??? :))))))))))))

A rendőröket messzebbről is,mert nekik van piros villogójuk. :)))Na én meg ezen dőltem a röhögéstől,meg szerintem az is,aki ezt beadta neked...

2009. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!