Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » GPS-t térképpel vagy térkép...

GPS-t térképpel vagy térkép nélkül érdemes venni?

Figyelt kérdés

Én azért gondolkodom inkább térképes változatban, mert a héten pénteken már használnom kellene és mivel egyáltalán nem értek a GPS-ekhez, így nem feltétlenül vacakolnék vele.


De érdekelne, hogy mennyire bonyolult utána frissíteni? Láttam olyat, ami egy év ingyen frissítéssel van. 4,3-as Navon-t néztem most. A márkáról vélemények? Elég vagy szerintetek kicsi egyébként egy 4,3-as, ami kb. 11 cm átmérőjű? Torrent oldalon nincs regisztrációm, sajnos ami volt, figyelmetlenek voltunk, nem léptünk be egy ideig és törölték.



2013. aug. 5. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen térképeset, ha nem lopkodni akarod.


Én Garmin nüvi 50 LM készüléket javasolok, ha nincs szükséged a forgalmi infókra.

Ezt 49.900 Ft-ért tudod megvenni, telje Európa rajta van. A vas, a szoftver, s a térképek is jók.

Torrentezni meg nem kell, mert élettartamra szóló ingyenes frissítés tartozik hozzá.

2013. aug. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jobb térképpel venni! Azokon már eleve rajta van, árban pedig alig észrevehető az eltérés.

Amúgy szerintem a navon nagyon jó márka, abból is a szerintem a Navon Platinum Explorer a legjobb! Viszont sajnos nem tudom, hogy azon van-e térkép, vagy csak 3D útvonal, és hogy a mégtöbbet tudó iGO Primo 2.01 szoftver rajta van, vagy külön kell-e telepíteni


[link]

2013. aug. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Explorert egy helyen látom csak térképpel, az is csak Magyarország, s 1 éves frissítés van rá csak 34 ezer forintért.

Nálunk a Nüvi 40 szintén csak Magyarországgal 26 ezer Ft

2013. aug. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem Navon (N490i)van. M.o térképpel vettem két éve. Regelni kell a Naviextras.com-ra,és egy éven belül "jár" egy frissítés,adtak hozzá egy kódot.

21ezer volt a 220Volt-nál.

Nagyon olcsó,egyszerű készülék,ha csak évente párszor használod,akkor elég. Tipushiba a bekapcsológomb halála,és a gyenge fényerő,alig látni,ha belesüt a nap. Én is átllítom éjszakai üzemmódra,az jobb tűző napon.

Nem rég rakattam fel rá az európa térképet,szinte bármelyik mobiltelefonokat javító cég felrakja-5ezer volt,3hónap garival+ az év vége felé vissza kell vinnem-frissítik 1x ebben az árban.

Guglizd ki a fórumját is.

2013. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!