Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogy jöttél ki a járművezető...

Hogy jöttél ki a járművezető oktatóddal?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel a kérdést, mert az enyém megőrjít engem, most ahogy a vége felé járok az oktatásnak, egyre idegesítőbb, mintha tudná, hogy már úgyse cserélem le, pedig simán megtenném, ha egyszerűbb lenne... Ha valakinek van kedve a saját élményeiről beszélni, írhat priviben is, amúgy hajdúböszörményi vagyok, az oktató is itteni.

2013. aug. 14. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon nagyon jófej volt.

én segéd motorból vizsgáztam, de menet közbe olyanokat mondott, hogy "hú b*zzeg milyen p*csája van ennek a csajnak":D

nem csodálkoztam volna, ha valamelyikőnk ledől a motorról, annyira szakad:D

2013. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 petizacc ***** válasza:
100%

Első:

Nem akarok neveket mondani, de nem Szombathelyen vagy Körmenden vizsgáztál? :D Mert nekem is dettó ugyan ez volt. Hatalmas arc. :D

2013. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jól jöttem ki vele. Elég rideg egy ember volt, és kemény, de végül is neki köszönhetem azt hogy a környék majdnem legszigorúbb vizsgabiztosánál átmentem elsőre, pedig nála 90%ban mindenki megbukik. És azt is hogy amikor meglett a jogsim akkor jól tudtam kezelni a forgalmi helyzetet élesben. Kicsit agresszív fajta volt, meg elég mogorva emberke, de ugyanakkor lehetett vele beszélgetni mert normális ember de sokan lecserélték őt, mivel nem bírták ezt, pedig ha jól akarnak vizsgázni kell egy kemény határozott oktató aki képes őket a mély vízbe dobni.
2013. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy fäsz volt, de bírtam. Köcsögösködött, de csak azért mert így megtanított rendesen. 3 barátommal vezettünk nála egyszerre, úgy ösztönzött minket, hogy x-nek azt mondta, hogy z és y jobban vezet, z-nek hogy x és y, hogy versenybe legyünk, de megtanított mindet rendesen mindenre.

néztük a nőket, sms-t írtam az ő telefonjáról(mert ő nem tudta hogy kell) miközben vezettem, igaz akkor kormányzott.

2013. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

:P csupa szép és jó

hát nekem is szigorú, és mondhatnám, hogy legalább jól megtanít, de sajnos nem... mivel már nem kötelező a rutinpálya, én a közelébe se mentem, most a 26. óráig, akkor tanultam meg kézifékkel elindulni, meg mindig szidott ha valamit nem jól tudtam, pedig azért nem ment, mert nem rögzült be. a forgalomban én egyenesen be vagyok szarva, mikor olyat mond, hogy "akkor forduljunk meg" vagy "egy megállást hajtsunk végre" mert nincs meg bennem se a gyakorlottság, meg stresszelem magam, hogy "sok a kocsi" és ő meg mindig kiabál velem, mostanában nem telik el úgy óra, hogy a felénél sírhatnékom ne lenne, a másik felében meg ugrál a hasam, vagy megkeményedik, vagy az a valami amikor nagyon ingerült az ember... bár így utólag másoktól is hallottam, hogy nem jöttek ki vele, pl. egy srác már meg akarta verni, (lány létemre egyáltalán nem csodálkozok) mert az oktató mondta, hogy menjen be a behajtani tilosos utcába, az meg nem akart, mivel behajtani tilos, de az oktató ragaszkodott, és mikor bement, még leszidta, hogy ezt hogy képzelte... akkor az oktató kiszállt, annyira feldühítette. szóval. jól kifogtam...

2013. aug. 14. 15:30
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem is jó arc volt az oktatóm. Most van egy éve hogy vezettem nála, ő egy csendes ember, nem beszélt folyamatosan, néha ha főúton mentünk akkor fel kellett húznom az ablakot h értsem hogy mit beszél. Első órán jött ide a házunkhoz és kérdezte hogy vezettem-e már, mondam h igen, aztán elvitt egy kicsit elhagyatottabb részre majd elmagyarázgatta a kocsi részeit meg minden, volt egy elindulás meg egy tolatás és utánna mentünk is rendesen forgalomba. Szóval velem nagyon rendes ember volt. A vizsgám egy esős napon volt amit 100 százalékos lett a legszigorúbb vb-nél is. /JNSZ megye/
2013. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%

Csak is jó élmények jutnak eszembe az autóvezető oktató hölgyről.

Az elején még csak barátságos, miután kiderült, hogy sok közös van bennünk, utána nagyon barátságos volt velem...

Nem sokan mondhatják, hogy a forgalmi vizsga előtt les**opta az oktató csaj!

2013. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
öh. ez komoly? xd mindenesetre ha az, akkor durva.
2013. aug. 14. 18:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szar oktatóm volt!

Ilyen kis pedofil féle (18 alatti vagyok). Beszólogatott olyanokat hogy menjünk hozzá haza nincs otthon a felesége és csináljunk valamit. Szívesen rázökkentene a "sebváltójára" és megtanítana kezelni azt. Mindig puszilgatni akart és egyép perverz dolgokat szólt be. Egyszer még a combomat is simogatta, aztán az én kezem húzta egyre feljebb a saját combján. Kibírtam vele nagyon sok órát, aztán vizsgán megbuktam. Mondtam neki adja a papírjaimat megyek másik oktatóhoz. És akkor lehordott mindennek meg hogy őrült módjára megyek nem nézek semerre se, ő kitette értem a lelkét és ez a hála. Sose hagyta hogy tényleg "én vezessek" mindig mondta hogy mit csináljak, nem hagyta hogy egyedül csináljam, aztán a fejemhez vágta hogy nem is próbálkozok. Nagyon megbántam hogy ő volt az oktatóm, nagyon sok pénzem elszedte, pedig nem vagyok béna.

Új oktatóm viszont nagyon rendes, jól oktat, és azt mondta hogy bizonytalan vagyok és túlreagálom az apróbb hibákat.

2013. aug. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól. Nő volt az oktatóm (én is nő vagyok). Nagyon jól magyarázta el a dolgokat, mindent elsőre megértettem. Sokat beszélgettünk vezetés közben, minden amit mondott igaz volt, előre megmondta, mi fog történni a vizsgán (a hibáimra alapozva), és pontosan úgy is történt, de elsőre átmentem, és ezt csak neki köszönhetem, mert annyira jó oktató volt, és imádtam hozzá járni. Kb 3 hete tettem le a forgalmi vizsgát, de még mindig úgy hiányzik, hogy nem mehetek hozzá órára :(
2013. aug. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!