Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol tudnék gyorsan (pár...

Hol tudnék gyorsan (pár nap/hét alatt) B+E-s tanfolyamot letudni? Munka mellett, délutánonként?

Figyelt kérdés
Csak a nehézpót rész kell, az alap B-s jogsi már rég megvan.

2013. szept. 1. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

ilyen nincs, már csak a vizsgákra várás sok idő, és itt ugye van minden mint a bucsuba. 6 vizsgatárgy( igaz van olyan ami egyszerre van valamelyikkel)

úgy lehet gyors, hogy olyan elméleti oktatóhelyet keresel, ahol lezavarják neked hamar, vagy adják a programot te meg otthon nyomod, az órákat meg beírják, a rutin meg forgalmit elírják, de attól még le kell vizsgáznod, és az a nehezebb.

ott a bü, ami sok ember buktatója, azért ha nincs hozzá elég infód, akkor magadtól nem hinném hogy meg tudnád csinálni.

tehát ha végigjársz mindent, az inkább hónapok, 2 biztos

2013. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De máshogy nem lehet 2 illetve 2,5 tonnás lakókocsit vontatni (legalábbis én így tudom), csak azzal a francos +E-vel... Most akkor várjon az ember min. 2 hónapot? Biztonsági üzemeltetés akkor is kell, ha már az embernek van kettő?
2013. szept. 1. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tudom, de milyen jogsijaid vannak eddig, hogy van már 2 bü-d? Megvan a C is meg a D is?
2013. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De elvileg kell a bü akkor is, mert csak a autószerelőknek, gépészmérnököknek, szóval ilyen szakok kellenek hozzá, hogy kapj felmentést.
2013. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De úgy utálom azt a rohadt BÜ-t, kétszer elég volt, most meg csinálhatom újra... A többivel nincs gond, nem is volt soha, de az a szar még a hosszú tanfolyamnál is rosszabb.
2013. szept. 1. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!