Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sopronban láttam egy E-s...

Sopronban láttam egy E-s rendszámú autót, ki az az állat aki Spanyolországból eljön autóval idáig?

Figyelt kérdés
:D
2013. okt. 13. 14:34
 1/5 szántóvető ***** válasza:
román vendégmunkás.F-es rendszámot is lehet látni gyakran a sztrádán,ők is azok.
2013. okt. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi ebben a fura? Ha én Spanyolországba mennék, én se buszoznék vagy ilyesmi :D. Régen a tökösek egy 50-es kávédarálóval elmentek odáig, az én 250-es cruiseremmel sokkal lazább lenne. Meg is fogom játszani egyszer.

De autóval igazán nem tartom furcsának... S Magyarország ősszel elég bájos látvány tud lenni, úgyhogy nem értem, mi a megrökönyödés és állatozás oka...

2013. okt. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állat aki eljön Spanyolországból Sopronig? Ez hülyeség, gyere Romániába, tele van P-s rendszámú autókkal (Portugália). Én is eljöttem Portugália nyugati részétől Romániáig egy seggel egy fullba pakolt Sprinterrel, amibe semmi extra nem volt, tempomat sem. Kicsit zsibbadt a lábam de semmi extra nem volt, le sem feküdtem mikor hazaértem :) Birom a gyűrődést na.
2013. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös.
2013. okt. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, aki bringával jött Spanyolországból idáig :)
2013. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!