Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Használ valaki ilyen radardete...

Használ valaki ilyen radardetektort? Megéri megvenni, mert most akciós?

Figyelt kérdés
[link]

2013. okt. 17. 15:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

ezt a kamu oldalt már régen láttam :D nincs telefonszámuk , nincs cégnév , nincs személyes átvétel nincs semmi csak egy email cím :D ez az oldal egy akkora kamu ,hogy nem igaz

ami veled fog történni szerintem : te veszel valamit ők küldenek valami ócska vacakot amit te átveszel a postán hazaviszed megnézed és rájössz, hogy nem jó utána te elkezdesz leveleket írni nekik (mert ugye telefonszám nincs) hogy nem jó + nem ér semmit ez a ketyere ők meg majd nem válaszolnak neked te meg nem tudsz mit csinálni benyeled azt ,hogy buktál 15E + 1500ft-ot

inkább menny be egy boltba és vegyél ott ha annyira kell én erről az oldalról tuti nem vennék semmit

2013. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


tessék itt van 2 bolt


am meg az az akció is akkora egy parasztvakítás ,hogy húúúúú most vedd meg, mert csak 450db van és csak most csak ezen a héten nem 30E ft hanem 15E jeeeee vegyél a rokonoknak is vagy 10db ot


"1"

2013. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ÓÓ, köszi nektek skacok.


Nem vagyok egy könnyen átverhető típus, de most fel sem tűnt, amit írt az első. :DDD


Még jó, hogy rákérdeztem itt.


Megnézem majd a két oldalt. Köszi.


Hatásosságban egyébként jó lehet? Mert azon gondolkodtam, hogy a 200-1000 méteres intervallum nem kevés? Úgy értve, hogy ha jól rémlik van radar, ami mondjuk 2 km-ről is bemér, vagy rosszul rémlik?

2013. okt. 17. 18:30
 4/20 A kérdező kommentje:

Megnéztem a két oldalt, de ott nem találok adatot a hatótávolságra. Utána kell kérdeznem.


De árban ugyanaz, mint amit a kamu oldal ígér.

2013. okt. 17. 18:34
 5/20 anonim ***** válasza:

NE VEGYÉL RADARDETEKTORT!


Radardetektor lézerérzékelője ill. a lézerszenzor hiába van…, mivel lézer ellen nem tud tenni semmit... Ha az csipog hogy LÉZER, akkor már bemértek, készítheted a tárcád…! Csak azt jelzi, hogy bemértek...Lézert nem lehet előre jelezni...a radart viszont igen. Lézer ellen pedig semelyik detektor nem jó, mert a lézernél a jelzés pillanatában meg vagy mérve. Ahhoz csak a blokkoló jó, ami ilelgális már... Nem tudom érthető-e... Minden esetre ha midnenképp raghaszkodsz hozzá, akkor az olcsó detektort kerüld... Mivel az olcsó ott jelez ahol nem kellene, és ahol kellene ott pedig nem jelez időben... (automata ajtók, benzinkutak…stb)

2013. okt. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hidd el, tudom mit beszélek... Nekem is van, 20 ezerér vettem pár éve, jól befürödtem vele... Tudni kell, hogy radarból max van 5db az országban... Lézerből meg 200... Tehát nagyon elenyésző mennyiség az, ami ellen érne is valamit... Továbbá jelez mindenhol... automata kapuk, benzinkutak, hiszen azok is azon a frekvencián működnek... Ha pedig háttulról mérnek, azt szintén nem jelzi, hiszen a lézernyaláb nem szóródik...

De mostmár lézerrel mérnek a rendőrök... Sőt van egy NJL SCS-103-as nevű lézer, azt pedig nem is érzékelik a detektorok... Eről ennyit. Szóval ha rám hallgatsz, akkor nem veszel, ha igen, akkro majd saját bőrödön megtapasztalod, hogy kidobtad a pénzt az ablakon.

2013. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hát köszi. :S

Akkor maradok az odafigyelésnél. Csak az a gáz, hogy sokszor észre sem veszem és már túl is léptem a sebességet. Pedig nem akarok gyorsan menni, nem sietek sehova. Egyszerűen fizikai képtelenség mindig betartani minden körülmények közepette a sebességhatárokat.


Így büntettek meg egyszer. Elgondolkodtam egy olyan útszakaszon, ahol pedig figyelni akartam, és az 1 km-es úton van kb 8 tábla. Fizethettem a 30 ezret. Szóval ilyenek miatt akartam ezt a cuccot, nem azért mert notórius gyorshajtó lennék.

2013. okt. 17. 20:53
 8/20 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de vezetésnél ne gondolkozzál el, hanem figyeljél oda!!! Igyál energiaitalt, vagy kávét, vagy teát, vagy akármit... De nem kéne elbambulni az úton, mert ilyenek okozzák a baleseteket...


Ettől függetlenül lézer ellen nem tudsz ilyen kütyüvel védekezni akkor sem :) Nem az a fontos hány méterről mérnek, hanem maga az elv. A radar-elv és a lézer elv, ismerni kell hogyan működik, abból pedig tudhatod majd, hogy a rdar sugérok szóródnak azért lehet őket előre jelezni, de a lézer nem szóródik. Amikor az a kötyü csipogni fog hogy lézer, akkor már régen késő, hiszen már rádtették a nyalábot. :)

2013. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy vezetsz-e, de a válaszodból ítélve nem igazán. Nem úgy gondolkozom el, hogy elütöm az embereket vagy letérek az útról.


Azért köszi, hogy írtál.

2013. okt. 17. 22:35
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha nem elgondolkozol, akkor nyilván rosszul fejezted ki magad... Az elgondolkozás mást jelent... Akkor inkább mondjuk úgy, hogy figyelmetlen vagy, és a lakott terület tábla ellenére nem lassítasz le... Igen, ez bármilyen meglepő, de ezek szerint ezt csinálod. Lehet hogy még EDDIG nem ütöttél el senkit, de ami késik nem múlik... Ha figyelmetlen vagy, és kiszalad eléd valaki, mondjuk egy kisgyerek váratlanul, miközben 90-el döngetsz a flauban, akkor ugye nem fogsz fékezni... Bocsi, nem is tudsz... Van ugye a fékút, a reflex, stb...

De nézdd, ez a te dolgod ha fütyülsz a sebesség határokra... Nekem nem kell kifogásokat keresni, meg mentegetőzni. De legalább ne gyárts hozzá ideológiát, mert az így eléggé fura.

A megjegyzésedhez meg annyit, hogy nem, nem vezetek autót, kézben tartom a detektort, és úgy sétálgatok vele, s ezáltal vagyok ilyen tájékozott a témában. Irónia: OFF

2013. okt. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!