Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » GPS vételnél mire kell oda...

GPS vételnél mire kell oda figyelni?

Figyelt kérdés
Még sosem vettem GPS-t nem tudom melyik a jó olyan 25-30 ezer értékben gondolkodtam.

2013. nov. 3. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy legyen rálátás a műholdra
2013. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb és legolcsóbb és legjobb, ha van már egy okostelefonod, amiben van beépített gps modul, akkor telepítesz rá egy iGo térképszoftvert. (a google-ban rátalálsz). A navont nem annyira ajánlom, engem megvezetett már párszor. Ha nem értesz hozzá, akkor kérj meg valakit, aki elintézi (ha a boltban veszel rá térképszoftvert, akkor szerintem az alkalmazottak ráteszik). Ha az okostelefonodon van állandó mobil internet, akkor még külön telepíteni sem kell, mert ott a google maps navi. Ha nincs okostelefonod, akkor itt találsz komplett készülékeket:

[link]

2013. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mázlim volt,mert ötezerért találtam egy mio-t igo 8-az programmal! Figyelj oda,hogy ne valami leroggyant és sz.r akksis vackot vegyél meg! Ha hivatásos sofőrtől veszed,akkor jobbat találhatsz,ami általában azért kerül eladásra,mert komolyabb készüléket vett a gazdija! Szivargyújtós töltő nélkül alapban felejtős!!! Csak olyat vegyél,amit kocsiban ki is próbálhatsz! Sok sikert!
2013. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségeket! Igazából újra gondoltam.Márkát ha valaki tudna ajánlani, és még azt h érdemes-e szoftver nélkülit venni vagy sem...
2013. nov. 4. 14:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elöször is képernyö méretet nézném ,min. 7 colos mellette legyen benne Tmc. Tipus nem érdekes csak annyi hogy elfogadja az iGO-8 at, amit bármikor letölthetsz és frissithetsz is.
2013. nov. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!