Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha nem volt csomag/papír az...

Ha nem volt csomag/papír az autómon, akkor nem büntettek meg?

Figyelt kérdés
Ma autóval leparkoltam egy helyen és bementem az épületbe 10 percre. Mikor kiszálltam, körülnéztem és nem láttam se táblát se parkolóórát, így azt hittem, ingyenes a parkolás. De mikor kijöttem az épületből vettem észre szemközt az órát. A kocsin viszont még nem várt semmi. Érdekelne, hogy számíthatok-e büntetésre, vagy ha nem kaptam semmi figyelmeztetést, akkor megúsztam ezt az esetet?

2013. dec. 20. 13:59
 1/5 dirtboy ***** válasza:
úgy tűnik megúsztad
2013. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem áll ám minden utcasarkon haptákban egy közteres. Ha meg tényleg 10 perc volt, az semmi. Büntetés esetén ott lenne már a mikuláscsomag.
2013. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát ha büntetnek, akkor tutira várt volna valami? Mert akkor tényleg mázlim volt.

Igen, kb. 10 percet lehettem bent, színházba mentem csak be jegyet venni.

2013. dec. 20. 14:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megúsztad.

1% esélye van annak, hogy valaki leszedte a csomagodat és átrakta a saját kocsijára, hogy ne büntessék meg. De ez ritka.

2013. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:D Mik nem vannak.... nem, amúgy 3 autó állt még ott az enyémen kívül és egyiken sem láttam csomagot.

Akkor ezt a mázlit betudom elő-karácsonyi ajándéknak :)

2013. dec. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!