Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha még nem motoroztam eddig,...

Ha még nem motoroztam eddig, haza tudok hozni egy kisebb motort?

Figyelt kérdés

Muszáj lesz járművet vennem meló miatt.Egy Simson Schwalbét néztem ki,mert csak 50cm,olcsó és sok alkatrész van hozzá.Viszont eddig nem motoroztam,gyakorolni sincs most lehetőségem.Úgy tervezem pár kör alatt belejövök majd egy ilyen kis motorral,egyből haza is tudok vele hátsó utakon menni.Lehetséges így csinálni? Kell a jármű,kell a meló.

Kb 10 éve egyszer mentem már egy Mz 125-össel.


2013. dec. 26. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod kezelni a váltót és a fékeket? A többi nem akkora gond, végülis az irányítása mint a kerékpáré.


Amire muszáj figyelni: tél van, ha nem is fagyott még le, de az utak csúszósak lehetnek. És a ruházat: rendes zárt sisak, sál, szélzáró ruházat, kesztyű.


Mégis, mekkora távon akarod naponta használni?

Egy gyári állapotú, jó minőségű alkatrészekből álló Schwalbe lehet megbízható, de abból is vannak összegányolt példányok - utóbbi fajta nem annyira megbízható: nyáron is kínos tolni meg az út mellett szerelni, de 5 fok alatt meg főleg.

2013. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb 20 km-re kéne mennem vele,szerencsére nem naponta.Elméletben tudom,hogy működik a váltó és a fék.Utoljára egy Mz-vel mentem 10 éve,annyi volt az össz motorozásom.Ruha,sisak nem gond,azt hiszem bevállalom,aztán majd meglátom mi lesz.
2013. dec. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!