Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Honnan tudom letölteni A...

Honnan tudom letölteni A járművezetői vizsga teszt kérdéseinek gyűjteménye c. könyvet?

Figyelt kérdés
A neten manapság minden fenntvan, online kresz könyvek ésatöbbi, ezért gondoltam ez is fenn van valahol, csak jó helyen kell keresni, amit sajnos még nem találtam meg. Tudtok vmi linket küldeni? Amúgy az oktató cd megvan, csak ahhoz sok idő kell, és így egyszerűbb lenne gyakorloni!
2009. dec. 17. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Am ez az a könyv: [link]
2009. dec. 17. 22:11
 2/3 anonim válasza:

szia.


bocs, a kérdésre nem tudom a választ, de van itt egy link: [link]

2-3 naponta lehet ingyenes kódot kérni, ami - azt hiszem - 8 órán keresztül él. jól lehet gyakorolni.

mindenesetre tanuld meg a kreszt, ne csak a vizsga sikerre koncentrálj...

2009. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben megtanulom, csak szerettem volna ezt a könyvet. Az autósiskolánál lehet venni, de hiába szóltam neik nem hozták, pedig ott lehet úgy csinálni, hogy megveszem, s ha már nem kell visszaadom és visszakapom a pénzt. Nem akartam örökre megvenni, mert úgyis csak pár hétre kell!
2009. dec. 18. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!