Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van-e ingyen parkolási lehetős...

Van-e ingyen parkolási lehetőség az V. kerületben?

Figyelt kérdés
Parlament - Deák tér - Nyugati pályaudvar háromszögön belül fogok lakni pár hétig, és kellene egy hely, ahol tarthatnám az autómat. Minden tippért előre is köszönet!
2009. dec. 27. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, ez fizetős övezet.
2009. dec. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ettől féltem :(

azért köszi, ha valaki mégis tud valami titkos zugról, szóljon!

2009. dec. 27. 12:15
 3/9 anonim ***** válasza:
És a belvárosban autózni is szeretnél, vagy csak letenni a kocsit?
2009. dec. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kocsival járok dolgozni meg ilyesmi, időnként használnám, úgyhogy a Népstadionos P+R, vagy az Arena Plaza ugrik, ha arra gondoltál :)

Egyébként ma hallottam csak, hogy január 3-ig ingyenes a parkolás az egész városban, úgyhogy csak utána pár napig kell kihúzni valahol.

2009. dec. 28. 12:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztonságos ingyenes parkolót a környéken nem tudok. Én ha a Belváros felé megyek Újpestről, akkor az Árpád híd előtt a felüljáró alatti parkolóban szoktam letenni a kocsit és onnan metrózok tovább. De éjszakára nem merném ott hagyni...

Viszont vigyázat, mert a környező XIII. kerületi utcák nagy része is már fizető övezet!

2009. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sajnos már nem lehet a rakparton sem ingyen parkolni. azóta üresek az ottani parkolók is....
2009. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tiszta gáz, most néztem meg a neten. Egész Budapesten összesen kb. 3000 ingyenes FÉRŐHELY van parkolásra. Szerintetek mennyi autó van ennyi parkolóhelyre? Ha nem kéne a munkámhoz az autó, tuti, hogy tömegközit használnék. Egyébként meg sz.....s az egész. Azért sok szerencsét. Ha valaki a Deák tér környékén talál ingyenes parkolót feltétlenül szóljon. Köszi
2010. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Molnár utca (Váci utcával párhuzamos) sztem ingyenes.

Nem láttam, hogy tábla lenne és automata sincs az egész utcában.

Sokszor parkoltam már ott, és még nem kaptam csomagot :-)

Általában van hely is.

2010. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dávidbácsi válasza:

Molnár utca fizetős!!!!!

Csak szerencséd volt idáig.

[link]

2017. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!