Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » KRESZ orvosi alkalmassági...

KRESZ orvosi alkalmassági vizsgálat miből áll? Csak a háziorvos állíthatja ki? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Megnézik a látásod, baboskönyv, esetleg várnyomásmérés... valami 5-6000 körül van az orvosi alkalmassági.

Olyan orvos állíthatja ki aki foglalkozik ilyennel,az én háziorvosom pl pont nem, de minden településen van 2-3-4 ilyen orvos.

2014. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KiSeM válasza:
Nekem háziorvosom csinálta,6000 ft volt.Nem csak háziorvos csinálhat alkalmassági vizsgát,hanem olyan orvos amely jogosult erre.Nekem látást,hallást,reflexet,perifériást impulzusokat és vérnyomást mértek.Amúgy ez változó valaki még cukrot esetleg vizeletet és kér,de az alap az amit leírtam.
2014. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!