Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Benzinkúton ha megtankoltál...

Benzinkúton ha megtankoltál és szeretnél a shopban meginni egy kávét, akkor illik kiállnia parkolóba és nem feltartani a sort. Vagy rosszul tudom?

Figyelt kérdés

Tegnap délután 5 körül, csucsforgalomban mentem tankolni (kölcsön kocsi volt, és hát muszály voltam azt visszatankolnia mit elhasználtam). Szóval, 5 kút van és mindegyiknél 2-2 autó állt. Mikor beálltam az egyikhez már mehettem is előre mert az első végzett. Beállt a kúthoz az előttem lévő legújabb generációs Jeep CRD. A tulajnak kb 1,5 percébe telt kiszállni a kocsiból, belenyomott szép komótosan vagy 50 liter gázolajat, és besétált a shopba. Bent kb 10 percet töltött - gondolom kávézott- majd kisétált és még odament az egyik asztalnál ülőkhöz váltani egy két szót. Ekkor a mögöttem álló autós már tiszta ideg volt. Mondanom sem kell a kocsik nem fogytak a benzinkúton, sőt...

Mikor visszaért a kocsihoz én elég "szépen" néztem rá. Az újgazdagnak ez nem tetszett, plusz hol van az én suzukim az apuci kocsijához így hát megkérdezte, hogy "Mi van?". Azt hittem ott helyben leütöm, de inkább hagytam, nem érdemes az ilyen szintjére lesüllyedni.


Tehát nem az lett volna az etikus, hogy félreállok amíg megiszom a kávémat? Ti mit csináltatok volna a helyemben?


2014. jún. 28. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kávézgatott visszatoltattam volna egy kicsit, majd padlógázzal előre, kicsit megkapargatva az első kereket, majd hirtelen lefékeztem volna a Jeep mogött, majd dudáltam volna rá egyet. Vagy szóltam volna a mögöttem jövő 2-3 embernek, hogy egyszerre dudáljunk!
2014. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Gondolod kávézott. Nem tudhatod. Én azért töltöttem ennyi időt bent, mert az előttem levő két vásárló számlát kért a tankolásról és a kutas enyhén szólva nem állt a helyzet magaslatán. Ráadásul a kártyával fizetés sem ment könnyen a leolvasó hibája miatt.


De ha tényleg amiatt volt bent, akkor valóban bunkó, jobb kutakon van parkoló is. Félreállhatott volna.

2014. jún. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bent két pénztár is üzemelt, és 10 percig nem tart még a számlás-kártyás vásárlás sem.
2014. jún. 28. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján szerintem neked van igazad.Nem tudok hozzáfűzni többet.Elég egyértelmű. 36.f.
2014. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kúton van egy kis jelzőlámpa. Ha villog, számlázásra vár. Ha beütötték a kasszába,és kifizették, kialszik. Ha nem égett a lámpa, és úgy volt bent 10 percig, tahó volt.

Megkerülni, koppig rátolatni, majd a pisztolyt elhúzni a te üzrmanyagtöltő nyílásodig nem lehetett volna? Utána te is ihattál volna egy kávét... meg a mögötted álló is, aki szintén ráállt volna hátulról... ha már viszont-bunkózni akarsz, csináld stílusosan.


Az "azt hittem hogy ott helyben megütöm, de inkább hagytam" duma kicsit szánalmas. Olyan mint az "úgy magamra ijesztettem, hogy majdnem összecsináltam magam".... dehogy ütötted volna meg, csak rád nézett, és már a nyelveden volt a "csókolom bácsi, lemoshatom a szélvédőjét? csak ne bántson..."

2014. jún. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenkor azt szoktam mondani a retardált baromnak a szopást otthonra tartogasd mert itt sokan szeretnének tankolni de ezt a mondatot csak akkor használd ha szereted a balhét és nem szarsz be egynél több retardtól sem
2014. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ösnek


1 - Itt nem volt ilyen jelző lámpa, én ilyenről még nem hallottam és nem is láttam(lehet azért mert nem szoktam nézelődni tankoláskor, hanem csak tankolok), de nem állítom, hogy nincs.


2 - Mégis, hogy kerültem volna meg, amikor teljesen tele volt az egész benzinkút? Azért annyira még egy "szunyog" sem könnyű, hogy repüljön.


3 - MAGA nem ismer engem, nem tudja milyen vagyok. Amúgy meg biztos egy kis nyikhaj újgazdagtól fogok megijedni. És egyébként is, mindenki magából indul ki...

2014. jún. 28. 14:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvben igazad van, de ha félre akar állni, a kutas egyből elé veti magát, mert be van fosva, hogy fizetés nélkül el akar menni.

Én jártam már így, pontosan azért akartam félreállni, hogy ne tartsam fel a sort, ekkor elém ugrott a paraszt, hogy "fizetni ki fog?" (Tudom, ekkor kellett volna azt mondani hogy "az anyád" és elhajtani, de nem vagyok én olyan...).

2014. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amíg ő bent kávézgatott, én addig megtankoltam volna a kocsimat az ő kútjáról, majd szépen elhajtottam volna.
2014. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!