Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A főutak mellett álló fehér...

MeaBea kérdése:

A főutak mellett álló fehér Skoda autók (nem rendőr) a sebességet mérik?

Figyelt kérdés
Biztos láttatok már ti is főutak mentén álló fehér Skodákat (azt hiszem Roomster a tpisa) aminek a tetején van ilyen pelilszkóp. Azok Sebességet mérnek és büntetnek is a túlléped? Valakitől azt hallottam hogy azok csak a forgalmat számlálják.

2014. szept. 30. 12:39
 1/7 dirtboy ***** válasza:
100%
rendszámokat néznek tudtommal,teherautóknak a rendszámait mert nekik fizetős autó utak is vannak.
2014. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kösz a választ dirtboy. Tehát akkor sebességet nem mér?


A helyzet az hogy most mentem egy országúton ahol ugye 90 a limit de egy szakaszon ki volt téve 40-es tábla munkálatok miatt. Munkavégzés már nem volt de gondolom kint maradt a tábla. Kb 70-el hajtottam át rajta és akkor láttam, hogy egy ilyen fehér Skoda peliszkópja az utat figyeli. Nem kell akkor számítanom büntire?

2014. szept. 30. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mér sebességet!

Kamionok "matricáját" nézi. Nekik fizetősek ezek az utak, őket ellenőrzik.

2014. szept. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, most kicsit megnyugodtam :) Mentek a zöld kezek.
2014. szept. 30. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem számlál forgalmat, és nem mér sebességet.


Az e-útdíj miatt állnak ott. Ezek egyszerű KPM-es kocsik, és a 3,5 tonnánál nehezebb haszongépjárműveket nézik.

2014. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó tudni.
2014. okt. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
PERISZKÓP.
2014. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!