Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ha lefényképez a trafipax...

Ha lefényképez a trafipax lehet látni a villanást?

Figyelt kérdés
Kb.60-al mentem és mikor láttam fékeztem, lakott területen.
2008. aug. 16. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos nyár van, süt a nap és ilyen fényviszonyok mellett nehéz észrevenni és meglátni a villanást. Mi sem láttuk és megbüntetett a rendőr sajnos.
2008. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 60-al mentél akkor az -9 km/h! A mi auton pl a GPS szerint amikor én 50-el megyek az csak 40-41 KM/h. Szoval nyugi:)
2008. aug. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a 2. megnyugtató volt,akkor szült meg afeleségem vittem ajó hírt!!!
2008. aug. 26. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:

2 féle traffipax van: Radaros és lézeres.


A radar az villan, mivel vakuja van... A lézer viszont nem, mert az infrával világít, ahogy azt előttem is írták! A lézert pedig lehet használni autó fejtámlájáról...


"Alapáras a beépített, 850 nm-es 146 infra LEDből álló fényvető, amivel a sorozatban először, használható képeket lehet készíteni éjszaka vaksötétben is, ráadásul észrevehetetlenül. Az éjszakai üzemmódhoz a kamera elé kell hajtani egy infraszűrőt."

2012. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!