Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Egy konkrét térkép nincs...

Egy konkrét térkép nincs arról hogy most mi fizetős és mi nem?

Figyelt kérdés

Most már teljesen képzavarba vagyok..

Hallottam hogy megint variáltak a fizetős szakaszok listáján. Nincs valakinek egy részletes konkrét térképe erről? 1 bp i kéne és egy vidéki...

Köszönöm szépen előre is.



2015. jan. 28. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem hiszem el ,hogy ez még mindig téma,és még mindig nem tudjátok hol lehet utána nézni!!!!Már inkább le se osztalak ,mert már unom.........a titok:utdij.hu...
2015. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Soha nem hinnéd el, hogy hol lehet a legkönnyebben megtalálni:

[link]

2015. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt látom én is.... De ez neked részletes?
2015. jan. 28. 21:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Az az M5 most akkor a nagybani lehajtóig ingyenes?
2015. jan. 28. 21:37
 5/9 anonim ***** válasza:

1-es båszd meg, mi a fåsznak szólsz akkor hozzá, ha unod? Ez itt tudod egy fórum, ahol az emberek kérdéseket tesznek fel egymásnak. Ha valami nem tetszik, lehet továbbgörgetni...


Kérdező: a kormány, amire max. p=0,66 eséllyel szavaztál, továbbra is képtelen e kommunikációs problémával megküzdeni és igen, továbbra is az 1990-es évek grafikai színvonalàn megszerkesztett, év eleji térkép az irányadó. Erre szavazott a nép, ezt kapja.


Az M5 a Használtcikkpiac magasságáig fizetős, még ha a térképről ez nem is derül ki.

2015. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
az a baj hogy itt már nem emberek tesznek fel kérdéseket,hanem idióták fossák össze ugyanazzal az oldalt,egy nap akár többször is!
2015. jan. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ezt látom én is.... De ez neked részletes?"


1.) Ha rákattintasz a térképre kinagyítja:

[link]


2.) Miért kellene részletesebbnek lennie, amikor oda van írva betűkkel, számokkal, hogy melyik szelvényig ingyenes?


3.) Végül is már ez se a valóság, hiszen a táblát áthelyezték innen [link] ide [link]

Legalábbis tegnapelőtt még itt volt, így már az Auchanig lehet menni.


4.) Ezen a szakaszon nincs telepített kamera, így kicsi az esélye a pótdíjnak, de ha mégis kapsz egy csekket, akkor még vehetsz utólag "matricát", és utána már nem fáj a fejed, mert a legutóbbi változásnak megfelelően Lajosmizséig mehetsz...

2015. jan. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5:


7. hsz 1 és 2 pont.

2015. jan. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm... Így már jobban képbe vagyok a fizetős utak terén. -Amúgy elvből nem akarok matricát venni.
2015. jan. 29. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!