Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem teljesen értem most az...

Nem teljesen értem most az útdíj meg fizetős utak dolgot lényegében ha én innen Békéscsabáról el akarok menni (teljesen mind1 miért) Pestre v Kecskemétre v Pécsre akkor fizikailag nincs/nincsenek olyan utak, hogy ingyen megússzam?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 17:58
 1/6 Beviz Elek ***** válasza:
100%
De, megúszhatod ingyen. Egyedül a Ferihegy 2 volt olyan, hogy csak fizetős úton tudtuk megközelíteni, de a 4es érintett szakaszát kivették a fizetős utak közül. Jelenleg Magyarországon mindenhová eljuthatsz ingyenes úton.
2015. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 demonlord90 ***** válasza:
100%
Ha kamionos vagy, akkor megszokhattad, h eddig sem volt ingyen. Ha pedig nem, akkor miért ne lenne ingyenes út??? Fizetni szinte csak az autópályákon és autóutakon kell, főutakon nem
2015. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ingyen menni? Főútvonalak eddig is ingyenesek voltak, és most sem esett szó arról, hogy fizetni kell majd a használatukért külön...nem gondoltam volna, hogy ennyi retardált van ebben az országban, hogy még egy ilyen egyszerű dolgot sem tudnak felfogni sokan :(
2015. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna h ilyen pökhendi retardált visszamaradott emberek vannak h 1 egyszerű kérdésre nem tudnak civilizált emberi választ adni v ha a szürkeállományuk mennyisége miatt képtelenek erre akkor csendben maradni kedves utolsó
2015. febr. 5. 22:48
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Sajnos valamilyen szinten igaza van. Decemberben kitalálták a változtatást, feltolták a netre a módosításokat, elolvastam, megértettem (rengeteg térkép is van mely segít megérteni). Gyorsan kiszámoltam hogy mivel járok jobban, majd január 2.-án megvettem a megyeit.

Ehhez képest most, februárban is rengetegen kérdezgetik hogy mire kell fizetni és melyik fajtával (megyeivel, 10 napossal vagy mivel).

2015. febr. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez eddig okés is de egyből ilyen mérhetetlen bunkón retardáltozni kell a másikat? + ez az oldal nem azért van h feltegye mindenki a "hülyébbnél hülyébb" kérdéseit?
2015. febr. 7. 05:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!