Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 2015. 04. 08-án 21 orakor...

2015. 04. 08-án 21 orakor vásároltam az utolso osztrák benzinkutnál e-matricát a magyar autopályára kb 3 hét mulva kaptam a büntetést 2x miszerint 2 szer használtam jogosulatlanul az autopályát, mit tudok tenni mert ugye miért fizessek ki 30000 Ft?

Figyelt kérdés
kb 06.25 -én tudok az osztrák kutnál kérni másolatot mivel az eredetit sajnos takaritásnál kidobtam az autobol,valoban kétszer mentem az autopályán de nem vagyok hülye hogy matrica nélkül 11.5 Eur t fizettem érte
2015. jún. 7. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Felesleges elmenned a kúthoz, a Nemzeti Útdíj...stb. ügyfélszolgálatán kiderítik, mit is vettél valójában. Csak legyél kitartó: bizonylat nélkül esélyes, hogy megpróbálnak lekoptatni. (Ezèrt kell megtartani a bizonylatot.) Megjegyzem, elég egy rosszul írt rendszám vagy esetleg lehet, hogy csak másnapi kezdődátummal kaptad a matricát.
2015. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!