Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van kerékpárosoknak navigáció...

Tasli2000 kérdése:

Van kerékpárosoknak navigáció androidra?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ami "A"-ból "B"-be elvezet, lehetőleg kerékpárutakon.

Eddig csak olyanokra bukkantam, amikkel edzeni lehet, de nekem csak egy egyszerű navi kéne.

lehet ezekkel a fajtákkal is vagy nincs bennük ilyen lehetőség?

Írjatok programneveket!

Előre is köszi mindenkinek!



2015. jún. 9. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan alkalmazás nincs, amikbe a kifejezett kerékpárutak vannak felvéve. GPS-en, vagy iGO-ban ha beállítod a kerékpárt, akkor hellyel-közzel jó helyeken fog vinni.
2015. jún. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ez a legpontosabb térkép amin a legfrissebb kerékpárutak rajta vannak. Ez persze csak online elérhető.

Külön gps programról nem tudok.


[link]

2015. jún. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van !
2015. jún. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
Az OMP kerékpártérképe pont erre van kitalálva. Androidra szoftverként a Navitelt tudom ajánlani, ehhez van kimenete az említett térképnek. Vagy a TuHu kerékpártérképei lehetnek még jók, ebből osmAnd és MapsForge formátum is elérhető.
2015. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek:Köszi a választ, betudnád nekem linkelni, hogy az iGO-t honnan tudnám letölteni? Előre is köszönöm!

Utolsónak: Neked is köszi a választ, tesztelem a Navitel programot. :) A többi nekem bonyolult, de köszi.

2015. jún. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!