Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ennyire gáz lenne hogy már 4x...

Ennyire gáz lenne hogy már 4x nem sikerult a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Anyám hozza fel mindig , cinikusan hogy nem sikerult, ezert hulyenek erzem magam pedig nem vagyok az. Van érettségim es egyetemista vagyok egy épitészeti suliban.

2015. jún. 17. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Gáz, de azért ne dőlj a kardodba. van, hogy egyszerűen nem megy... bár én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy jól csinálja-e a dolgát az oktatód...


Véleményem szerint egy jó oktató mellett nem megengedett ennyi bukás. max 1, amio betudható a vizsgadrukknak... mert a jó oktató nem is jelent addig vizsgára, amíg nem vagy felkészülve rá.


4 vizsga díja rengeteg pénz. ebből jó sok plusz órát lehetett volna venni, és lehet, hogy ha annyival előrébb lennél, már sikerült volna.


én drukkolok!

hajrá!

2015. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 redbulldan ***** válasza:
100%
Nem gáz! Az hogy van érettségid, és egyetemista vagy az mindegy. A vezetéshez érzék kell, ami sok embernek nincs.
2015. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a csúszópénzt várják és azért nem engednek át a vizsgán?
2015. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi első.

Pedig jol vezetek csak ilyen figyelmetlenseg miatt bukom el mindig...kell egy kis szerencse is azert.

2015. jún. 17. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, és nem is feltételeztem, hogy nem vezetsz jól, de valami mégsem oké. Ha apróságokon buksz, akkor fejben nem tudod helyretenni a dolgokat. De ez is az oktató dolga lenne.


Tudom, miről beszélek, mert átmentem rajta. Ugyan nem buktam, elsőre sikerült, de ez csak annak volt köszönhető, hogy egyszerűen szóba sem került a vizsga addig, amíg nem ment minden legalább nagyjából rendben.

Viszont ez mögött nagyon sok munka és nagyon sok plusz óra volt.

2015. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van nekem is igy kellett volna.
2015. jún. 17. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

"Pedig jol vezetek csak ilyen figyelmetlenseg miatt bukom el mindig...kell egy kis szerencse is azert."


Főleg, ha majd egy kis figyelmetlenség miatt Agytörzsi prof. átgázol rajtad 40 tonnával :D


Szerintem a figyelmetlenségnek két oka lehet:

-balfék vagy, de azt biztos te is észre vetted volna már magadon ebben a korban

-valami hiányzik a tudásodból, ami miatt másra figyelsz ( még ha észre sem veszed ) és ezért vagy "figyelmetlen". Tök egyszerű dolgok, nekem/nekünk már rutinból mennek olyan dolgok, amiken tanuló korunkban görcsöltünk. Ilyen téren talán az szerencsésebb, aki fiatal kora óta motorozik ott kisebb a para a B kategóriánál is, mert már van nem kis gyakorlata.

Mióta a rutinvizsga sem kötelező, azóta pff... :D


Nézz mélyen magadba, gyakorolj, és figyelj oda.

2015. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!