Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miert szeretek ennyire vezetni...

Roxor3 kérdése:

Miert szeretek ennyire vezetni 18evesen 1eves jogsival?

Figyelt kérdés
Tobb ezer kmt vezettem mar egyhuzamba is lemegyek 600kmt konnyeden megallas nelkul sotetben autopalyan es alsobb rendu utakon. Miert van hianyom ha nem vezetek ?? Regebben kamionos szerettem volna lenni de azert szeretnek jobb iranyban tovabbtanulni. Miert vagyok igy? Rajongok mindenfele jarmu irant es imadok utazni. Fel Europat bejartam mar. Elnezest az ekezetek miatt..
2015. júl. 4. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha ennyit vezetsz, mikor dolgozol? Miből finanszirozod a rengeteg üzemanyagot meg a szervizköltségeket?
2015. júl. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Dolgozok de ha tudok megyunk valahova csaladdal sokszor en vezetek
2015. júl. 4. 15:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, mikor tervben van egy 300-400 km-es út, már alig várom hogy indulhassak és menjek. Engem nyugtat a vezetés, egyszerűen imádok, egész nap csak mennék. Szerencsére úgy alakult az életem is, hogy keresztül-kasul járom az országot saját autómmal, ami elég erős és nagyon szeretem. Igaz már nem 18 vagyok, de pont igy voltam akkor is, csak akkor még nem volt lehetőségem ennyit menni. Akkoriban emlékszem, hogy mikor egyetemen voltam és 2-3 hétig nem voltam otthon, már elvonási tüneteim voltak hogy nem ülhettem autóba :D
2015. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális vagy..szerencsédre neked az evolúció tévedésből benzint szerelt az ereidbe..ilyen mentalitással, jó autóval nincsenek határok...


ha nem szállsz el magadtól, akkor soha nem ér sajáthibás baleset. ...de te nagyeséllyel még az idegenhibást is kivéded...


sok szerencsét az utakon.


(csak halkan kérdezem, hogy akkor neked biztosan nem füstöl a kocsid, és nem hord föl a tompítottad...ugye?)

2015. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen normalisan vezetek balesetem nem volt buntetesem se semmi. Betartom a KRESZt...:) mit csinalhatnek ilyen adottsagokkal? A monotonatast terhelhetoseget is birom volt hogy 30ora ebrenlet utan meg elvezettem Fehervartol Debrecenig stb.
2015. júl. 4. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
te egy kamikaze vagy! 30 órás fennlét után!!!! ez kamu!
2015. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor ne hidd el te bajod:)
2015. júl. 4. 22:24
 8/9 anonim ***** válasza:
az nem az én bajom hanem az úton közlekedők baja!
2015. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
remélem csak egy 10 éves gyermek meséli az álmait!!! de komolyan!!!!
2015. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!