Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vezetői engedély meghosszabbít...

Vezetői engedély meghosszabbításhoz orvosi alkalmassági igazolás bárhol, tb kártya nélkül lehetséges pénzért?

Figyelt kérdés
B kategóriás jogosítvány meghosszabbítás most hogyan megy? bármelyik háziorvos megcsinálja pénzért, nem kell hozzá tb kártya? nekem személy szerint nincs t.biztosításom és nem is akarom hogy beírjanak a rendszerbe ezért.

2015. júl. 10. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
De kell a tb kártya. Háziorvosodhoz kell menni. Biztos lehet "feketén" is de ugyanmár... :D
2015. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fizetős, így kiadják tb nélkül is, de attól még jelzik a NAV felé, hogy nincs TB-d, és fizetheted a havi díját.
2015. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szóval biztos, hogy egy ilyen esetben a háziorvosnak(legyen az az enyém vagy csak egy akihez épp bemegyek) automatikusan jelentenie kell a nav felé, hogy itt egy újabb célpont?
2015. júl. 10. 09:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha lefizeted pluszban a dokit, akkor nem ír be a gépbe :)
2015. júl. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez most komoly? tapasztalatból tudod?
2015. júl. 10. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelenteni kell mindenkit, de ne ettől foss, mert ez legfeljebb felgyorsítja a dolgokat, előbb-utóbb viszont úgyis megtalál a NAV.
2015. júl. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ha elköltözöm a világ másik végére, semmilyen vagyont nem hagyva hátra, akkor utánam küldik az interpolt?
2015. júl. 10. 14:31
 8/8 SándorÚr ***** válasza:
én anno a munkahellyi üzemorvasnál újítattam jogsit, és még kedvezményt is adott, kedves kolléga révén, nem vagyok benne biztos, hogy annyira szigorú téma ez. Én szerintem mint minden más Magyarországon ez is csak pénzbeszedés témája.
2015. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!