Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Én Szlovák cégnél dolgozom,...

Én Szlovák cégnél dolgozom, de Magyarországon élek, Magyar állampolgár vagyok. A kérdésem vehetek e Szlovákiában hitelre, és jogszerűen használhatom e itthon az autót?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a bank megengedi, hogy a tulajdonát képező autót külföldön helyezd üzembe, akkor igen.
2015. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

és mégis mi az a szlovákia?

ugyérted felvidék? :D

2015. szept. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jogszerűen úgy használhatsz itthon külföldi rendszámú, nem bérelt autót, ha van kinti bejelentett lakcímed. (nem tudom, hogy ideiglenes is jó, vagy állandó kell) Azt feltételezem, hogy mivel kint dolgozol és onnan van fizetésed,ha kint nyitott bankszámlára érkezik, akkor engedhetik a hitelre vásárlást. De lehet, oda is kell a kinti lakcím. Szerintem kérdezd meg a hitelt kint. A jogszerű használatban nem hiszem, hogy változás lenne ahhoz képest, amit leírtam.
2016. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!