Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Nem lehetne végre bevezetni a...

Nem lehetne végre bevezetni a vezetésre való képesség rendszeres felülvizsgálatát?

Figyelt kérdés

Egyáltalán aki nem képes a többiekkel együtt szinkronban közlekedni, miért nem adja le önként a jogosíványát? Miért kell mindig zöldnél beragadni, meg a sor elején ugráltatni az autót, mert nem tud szerencsétlen rendesen elindulni (vagy csak spórolni akar??), utána meg piroson átmenni? Érdekes módon amikor jön a piros mindenki rájön hogy jaj de sietni kell.

A kedvencem, amikor valakinek csak 5 fok alattra szól a jogosítványa, nyáron busszal jár, de kicsit elered az eső vagy hidegebb van, akkor felveszi a ferekes esernyőt vagy a guruló télikabátot, és nem lehet tőlük mozdulni ráadásul ezek sosem tudják mit akarnak.

Autópályalehajtónál megállnak csodálkozni egyet, ezzel dugót okozva.



2015. nov. 6. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Zöldnél beragadás. Gáz, de előfordul, hogy valaki elbambul a pirosnál állva. Ezeket a gyönyörű magyar nőket én is alaposan megnézem, szoktak is rám dudálni. Ez van.

2. Piroson áthajtás. Nem leadni kell a jogsit, hanem elvenni. Azaz rendesen kellene ellenőrizni az ügyet, kamerákkal. Ahol van ilyen, nemigen kockàztatnak a helyiek.

3. Minden ember különböző. Mások az igényeink, màsok a lehetőségeink is. Van, akiből raliversenyző meg taxis lesz, van, aki meg inkább 15 percig kering, csak ne kelljen tolatva a padka mellé àllnia.


Szerintem a közlekedésben az egyik legfontosabb dolog a türelem. Akinek nincs belőle elég, inkább az a veszélyes, nem pedig aki bénázik.

2015. nov. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Zöldnél beragadás: egyszer-egyszer ok. Én pl. nem szoktam érte azonnal a dudára könyökölni. De itt rendszeres, ha 2 sáv van és épp a belső szabad, előre megyek 10 autónyit, és a második akkor ugráltatja, a harmadik meg keresi az egyest. Inkább egyszer egyszer van az hogy nincs így.


Egyszer volt egy esetem, amikor ketten voltunk pirosnál, én voltam a második. A nő gondolom a telefonját buzerálhatta, nem vette észre, mikor láttam hogy nem is oda néz, rövidet a dudára pöccintettem, hogy figyeljen. Akkor körülnézett mint aki most csöppent ide, bambult de el nem indult volna. Aztán rájött és sárgánál elindult, erre már ideges voltam dudáltam egy hoszabbat megköszönésként hogy megköszönjem hogy ottmaradhattam. Még neki állt feljebb.


Az utolsó pontoddal annyiban nem értek egyet, hogy nem a türelmetlen az igazán veszélyes, hanem a kettő együtt.

2015. nov. 7. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!