Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ma akartam motorozni menni...

BiTOPro97 kérdése:

Ma akartam motorozni menni szabadnap lévén: Más is látja mennyi istentelen kátyú, útsüllyedés (latyakkal), és rosszul megcsinált pár éves út van Budapesten és környékén? Nektek mi erről a véleményetek, és mi a személyes tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 9. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Rengeteg rossz új és régi út van. Többször hittem már azt, hogy na ennél rosszabb nem lehet. De mégis. A közelünkben lévő út szélét most árkolják ki. Ha ott egyszer 2 kamion szembe megy egymással, ott valakinek lassan bele kell menni az árokba..
2016. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsánat, én nem Budapest környékén élek, de úgy gondolom az egész országban általános az utak rossz minősége.
2016. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az biztos. Semmi gond. Csak itt most állandóan adják át az új utakat, és már jövőre olyan, mintha ~10-20 éves lenne. Aztán felújítják, és újra jövőre olyan, mintha ~10-20 éves lenne.
2016. jún. 9. 19:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma jót lehet motorozni, bőrruhában sem volt meleg.
2016. jún. 10. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!