Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha elütök egy...

Mi a teendő, ha elütök egy macskát?

Figyelt kérdés

Tegnap este a Hungárián haladtam a középső sávban (mindegyikben voltunk többen), és kb 10 méterrel elöttünk az úton átszaladt egy macska, és hát... mi találtuk el, hiába fékeztem...

Megállni utána a 3 sávoson nagy forgalomban nem tudtam, mi lett volna ilyenkor a teendő?



2016. aug. 21. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mész tovább. A macska valószínűleg nem élte túl, mit csinálnál egy véres döglött tetemmel?Hazaviszed elásni? Tulajt ha van,de leginkább nincs,lehetetlen kinyomozni.
2016. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Megkellett volna állni és megkeresni a gazdáját és kárpótolni ezért. Ha nincs más mód rá beálltatok volna egeret fogni.
2016. aug. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

3as jól leírta,hogy mit tennének vele az állatvédők,vagyis a 3as válaszolóval,nem egy ártatlan meghalt kis álattal. Szomorú,hogy léteznek ilyen emberek mint a 3as.. Undoritó egy világ.


Sajna nem tudsz mit tenni, amit csináltál az a legmegfelelőbb sajnos.. Remélni,hogy nem volt fájdalmas neki a halál.


Jó olvasni amúgy King Kong,hogy már vezetsz, gyorsan tellik az idő.

2016. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg akartam állni legalább elvinni az út közepéről, de hát ott ez egy picit lehetetlen ha nem akarok úgy járni mint a macska :(


#3 Ismerlek? :)

2016. aug. 21. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!