Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet letenni...

Mennyi idő alatt lehet letenni a B kategóriás jogosítványt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó, az elméleti oktatás és KRESZ vizsga (nekünk legalábbis) 1,5 hónap volt mert csak több héttel oktatás vége után volt legelőször vizsgaidőpont. Aztán leginkább szabadidődtől meg ügyességedtől függ, hogy milyen gyorsan végzel. Én körülöttem élők úgy átlagban 4-6 hónap alatt csinálták meg, nekem oktatóváltás, kihagyás miatt 8 hónap volt. Ha sokszor tud vinni a leendő oktatód, van időd és jó is vagy akkor én 4-5 hónapot mondok, de hát nyilván nem mindenhol van így.
2016. aug. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Változó. Nekem 4 hónap volt úgy, hogy a kresz meg az elsQsegély elsQre meglett, csak a vezetésbQl buktam kétszer.
2016. aug. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónap volt úgy, hogy minden meglett elsőre. Vezetni heti 3 alkalommal voltam. Majd egy hónapot vártam a jogsira mire kiküldték.
2016. aug. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég változó. Ha mindenből elsőre sikerül, 3 hónapon belül meg lehet csinálni, de sok függ az oktatótól- jobban mondva attól, hogy mennyire ér rá veled foglalkozni
2016. aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Függ tőled és a sulitól is, hogy mire mennyivel előre jelentkeznek. 2,5-3 hónap szokott lenni a leghamarabb.

Nekem az elmélet oktatással és egy hét készüléssel együtt 2,5 hét volt, előre meglett a KRESZ, ez idő alatt szereztem meg az elsősegélyt is. Az elméleti oktatás kezdésétől számítva egy hónap múlva már vezettem, a 30órát pedig 1,5hónap alatt vezettem le, először kevesebbet, heti 1x, aztán heti 3-5x voltam. A jogsi meg 2 hét alatt lett kész.

2016. aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Általában 4 hónap alatt megvan ha minden jól megy. Nekem bő 3 hónap volt az egész, úgy hogy minden elsőre ment: Május 10-kezdtem a kreszt majd Augusztus 15 forgalmi vizsga, szóval kb 3 hónap.Általában a hét minden napján vezettem kivéve vasárnap, szóval így gyorsan meglett,ja és 1 hét alatt postázták ki,pedig elvileg nyáron általában több idő.
2016. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!