Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehéz átszoknom...

Mennyire lesz nehéz átszoknom a saját kocsimra?

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem el a jogosítványt. Sokan mondogatják hogy benzinesről könnyű átszokni dízeles autóra, fordítva viszont nehezebb. Én egy "régebbi" Opel Merivával vezetek most, amit pedig vezetni fogok az egy BMW 320 tdi. Kicsit izgulok hogy mennyire lesz nehéz/mennyi idő lesz átszoknom a BMW-re.

Nektek ez hogy volt miután levizsgáztatok? Rossz volt egy teljesen más autó?


18/L



2016. szept. 29. 15:53
 1/2 veterán vas ***** válasza:

Ha tudod, hogy az autóban mit miért csinálsz, ha tisztában vagy a pedálok, kormány, tükrök, kapcsolók, stb. használatával, akkor nincs miért aggódni.

Tudomásul kell venni, hogy nincs két egyforma autó. Természetes, hogy vannak eltérések, meg kell szokni egy másik típust, de ez, alapvetően nem befolyásol(hat)ja a vezetési készségedet. Ne riogasd magad, ülj bele és használd!

2016. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is dízelesen tanultam, és eddig kétszer vezettem benzines autót. Az elindulásnál kicsit szenvedtem, elég sokszor lefulladtam, mert az oktatóautónál nem kellett gázt adni az elinduláskor, benzinesnél igen.

Hozzá lehet szokni, gyakorolni kell azzal is. A váltásokat is meg lehet szokni, ki lehet tapasztalni. Gondolom, ha már megvan a kocsi, használja is valaki, szóval neki van róla tapasztalata.

2016. szept. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!