Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hogyan utazzak olcsón Európán...

Hogyan utazzak olcsón Európán belül?

Figyelt kérdés
Repülő és vonat túl drága. Egyéb lehetőség lehet az útitárs-keresés, autóstopp. Hogyan kell stoppolni, vagy hol találjak az úticélom közelébe utazó sofőrt?
2010. ápr. 24. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

A repülő miért túl drága?

Ha időben foglalod nem drága.

Én 12ezerért vettem repülőjegyet Belgiumba.

Az szerintem egyáltalán nem drága.

Ahhoz képest, hogy kocsival 50ezerért jöttem onnan haza (a vulkán kitörés miatt).

Szerintem a stopp elég veszélyes, főleg ha fiatal vagy, és netalántán lány. De ha fiú is, akkor is.

De esetleg megpróbálkozhatsz kamionos cégekkel felvenni a kapcsolatot, hogy beülhetsz-e valamelyik mellé.

2010. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Jegy nélkül.

Felszállsz egy euro city-re aztán mijkor fennt vagy akkor meg mit tud veled csinálni?Vagy bevállalod a csekket(amit nem kell kifizetni)vagy leszállít.De ha leszállít is az már valószínű másik ország vagy a határ.

Én sokszor sokfelé kijutottam meg haza is jöttem már így.

Bécset rendszeresenígy járom.Max ha köcsög a kalaj Győrbe letesz.De utána jön a következő azzal meg már csak Bécs. :-)))))))

2010. ápr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmm a kamionos dolog jól hangzik. A blicceléstől félek, hogy megbüntetnek, vagy kidobnak valami morvaországi világvégén... :D
2010. ápr. 24. 17:22
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja a másik gáz meg, hogy ha pl. 4 országon keresztül megyek euronight-tal akkor minden ország kalauza lecsekkol egyszer.
2010. ápr. 24. 17:23
 5/8 anonim válasza:

Igen az benne van a pakliba.De szót lehet velük érteni. :-)))))))

Elő adod nekik a szomorú sorsodat aztán leszarnak.

Jó köcsög mindíg van. :-(((((

2010. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kamionost hol lehet találni? Mármint olyat, aki mellé beugorhatok és elvisz.
2010. ápr. 24. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
A vonat miért drága? Van egy csomó kedvezmény, csak ahhoz igazodva kell megtervezni az utat!
2010. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"vagy hol találjak az úticélom közelébe utazó sofőrt?"


Magyarországról induló, vagy ide tartó utaknál a www.oszkar.com a megoldás. De más országokban (nyugatra) szintén vannak hasonló (telekocsis) rendszerek.

2010. ápr. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!