Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Elmagyarázná ezt valaki? (kép)

Elmagyarázná ezt valaki? (kép)

Figyelt kérdés

Miért ez a helyes válasz?


[link]


El lehet írva, saját magának nem adhat elsőbbséget, vagy ha más szemszögből közelítem meg akkor meg a B-nek nem is kell elsőbbséget adnia. Vagy én értelmezek rosszul valamit? Előre is köszönöm a válaszokat.



2016. okt. 23. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, hibás a kérdés. Én az ilyen kérdéseket bemagoltam, és vizsgán 3 ilyen is volt, szerencsére megtanultam és hibátlan lett a vizsgám. Csak mondom, hogy én ilyen vok.
2016. okt. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez az ötezer forintos CD-m van, a vizsgán ugyan ezek a kérdések lesznek? Mert aki e-learninget csinált azoknak teljesen ugyan azok voltak a kérdések.
2016. okt. 23. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2008-ba csináltam a jogsimat, akkor már volt ez a számítógépes teszt. A könyvet ki sem nyitottam, de 2 hétig minden hétköznap 1-1.5 órát töltöttem a teszteket az autós iskolában. Legalább 4-5 hibás kérdést találtam és a vizsgán is hibásan jelöltem meg 73 ponttal meglett.
2016. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Húha, elég idegesítő lehet, ha valakinek egy ilyenen megy el a vizsga...
2016. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Olyan háromnegyed éve csináltam meg a KRESZ vizsgát, ugyanez a CD volt meg, naponta több órát gyakoroltam és erősen átmentem a vizsgán. Maga a program jó, néha figyelmetlenség miatt van benne hiba, óvatosan ezekkel! :) Sok sikert!
2016. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 23. 17:30
 7/8 anonim ***** válasza:

" B-nek nem is kell elsőbbséget adnia."

Te akarsz autót vezetni?!

2016. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem a B nem nem kell elsőbbséget adnia... a C és az A jármű részére, mert az A-nak és a C-nek is stoptáblája van. Igen, én szeretnék autót vezetni. Köszönöm hogy nem gondoltad át, hogy a mondatot lehet másképp is értelmezni, mint ahogy le is írtam.
2016. okt. 25. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!