Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem figyelik és büntetik a kereszteződésbe ragadó és dugót okozó autókat?

Figyelt kérdés
Mindig találkozom ilyennel...

2016. dec. 21. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Te ezt most tölünk kérdezed? NEM VAGYOK PINTÉR!!!!
2016. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 veterán vas ***** válasza:
25%

Akkor is meg fogod kérdezni, ha véletlenül Te ragadsz be, és miattad nem tudnak mások továbbhaladni?


Mert így lenne korrekt! ;)

2016. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Maradjunk annyiban hogy a legtöbbször a beragadás bizony a sofőr hibája. Igen, zöldön megy át, de ha látja hogy áll előtte a sor, és be fog ragadni a kereszteződésbe, akkor mi a fas**nak nem áll meg a lámpa mögött???? Ez azért van, mert mikor az emberek látják a zöld lámpát, az olyan, mint a bikáknak a vörös posztó: se nem látnak, se nem hallanak, csak mennek előre, aztán hopp, megáll a tudomány..

Amúgy nagyon nehéz ezt büntetni, meg nem is tudom, hogy milyen büntetés járhat ezért. Mikor pedig rendőr irányírja a forgalmat, ő alapból megoldja, hogy ne ragadjon be senki.

2016. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kamerával nem lenne nehéz büntetni. Ugyan úgy, mint a piroson áthajtás. Ha piros a lámba és bent állsz, akkor mehet a csekk.


Amúgy ehhez is kéne, hogy ha picit is helyet hagysz, mert látod, hogy beragadnál, akkor ne álljon 2 másik autó be eléd azonnal. (A melletted lévő sávból, mert hát ott ő akkor 2 méterrel előrébb lesz. A kereszteződésben.)

2016. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Sokszor kiszamithatatlan. Ha megyek es elottem megy egy nagyobb auto, ezert nem latom, hogy elotte mi van. A forgalom alapbol lepesnen halad. Mit tehetek? Vagy megvarom h az elottem levo aterjen a keresztezodesen es csak utana indulok el. Ebben az esetben mivel amugy is lassu a forgalom ez sok ido lenne es ott anyazna mindenki es egy lampanal aternenek harman. Vagy megyek mogotte es megkockaztatom h akkor all meg a sor amikor a keresztezodes kozepen vagyok...jobb otlet?
2016. dec. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

" Ha megyek es elottem megy egy nagyobb auto, ezert nem latom, hogy elotte mi van."


Tudjuk jól, hogy a legtöbb esetben nem ez szokott történni.

2016. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

úgy tudom Usában van rá példa egyes állapokban hogy büntetik.

Egyébként nagy dugót lehet vele okozni főleg ha villamos sinen ragad benn.

Kb. akár 1-2 ezer ember is késhet miatta 5-10 percet.

Ez beszorozva elég tetemes idő azért.

2016. dec. 22. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os: én még csak így ragadtam be kereszteződésbe, máshogy nem, de így már nem egyszer. Mondjuk teszem hozzá eléggé alacsony autóm van, ha megy előttem egy egyterű, akkor már nem látom, hogy mi újság van előtte.
2016. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre zárójelben megjegyzem, hogy ha nem látod be, akkor ne menj be. Oké, én is be szoktam, de baromi ritkán ragadtam bent. (Mondjuk igaz, hogy mellettem lévő sávból vágtak már be így elém. Mert hát ott 1 autónyi hely...)
2016. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!