Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Miértnem szeretek vezetni?

Miértnem szeretek vezetni?

Figyelt kérdés
2 hónapja van meg a jogsim de az itthoni autónkat még nem vezettem.Mikor mondják,hogy vezessek mindig görcsberándul a gyomrom.Volt,hogy úgy mentem vezetni az oktatóhoz,hogy semmi kedvem se volt.Valahogy én jobban érzem magam az anyósűlésen :D Valaki más van még rajtam kívül aki hasonló helyzetben van ? Szerintem már mindent elfelejtettem :D 19/f

2016. dec. 26. 01:21
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Mindenki jobban jár, ha nem vezetsz.
2016. dec. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Most még nem szeretsz vezetni..figyeld meg, egyszer eljön a pillanat, akkor megérzed az igazi vezetés élményét...

onnantól kezdve mindig csak vezetni szeretnél.


türelem. Lehet, hogy tudat alatt kudarcélményed van(volt) ezt még nem dolgoztad fel.


esetleg a váltás-kuplungkezelés, vagy a kocsi mérete zavar..


nem lehet elfelejteni, csak örömmel kell hozzáállni.Lehet, hogy egy jobb autó feldobná a kedved.

2016. dec. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Valószínű azért nem szeretsz vezetni, mert sok bunkó van az utakon(pl 1-es)

Próbálkozz olyan terepen eleinte, ahol alig vannak autók, de ajánlom inkább, hogy valami kietlen részen gyakorold a váltásokat, parkolásokat, kuplungot, a kocsi méreteit.

Belejössz, senki se születik sofőrnek.

2016. dec. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Crisopher ***** válasza:
100%
Mivel az otthoni autótokat nem vezetted, feltételezem, te a forgalmi vizsgán vezettél utoljára. És csodálkozol, hogy nem szeretsz vezetni, amikor elzárod magad a gyakorlás elől, és esélyt se adsz magadnak a fejlődésre. Kíváncsi vagyok, mikor vezettél utoljára.
2016. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A forgalmi vizsgán vezettem utoljára :D Én valamiért nem érzem magam jól a kormány mögött. Jogsimat is csak azért csináltam mert a sulimhoz szükséges. Forgalmat se szeretem,túl sok mindenre kell figyelni.
2016. dec. 26. 12:40
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Jobb is, ha nem ülsz be, mert ha egyszer rűkapsz (márpedig rákapnál), akkor ki sem akarsz majd szállni a kormány mögül.
2016. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Donald J. Trump ***** válasza:
83%

Elárulok egy titkot: normális emberek nem szeretnek autót vezetni (közútit legalábbis semmiképp): ez a benzinfejű emberek kiváltsága akik beülnek egy tuningolt dieselGolfba és szétveti őket a +5 lóerő.

Ha szüleid elvárják azt, hogy szeress vezetni, az valahol érthető, mert az ő fiatal korukban még nem volt magától értetődő, hogy legyen autó egy családban (meg ma sem az mindenhol) - de te inkább az előnyeit élvezd: hogy bármikor bárhova eljuthatsz korlátok nélkül. Ha erre lesz igényed, akkor az autózást is szeretni fogod. Nem a vezetés, hanem a szabadság élménye miatt. Máskülönben egyáltalán nem törvényszerű, hogy ennek a szükségnek el kell jönnie: ma Európa nagy részén azért elég jó a tömegközlekedés, tehát nincs abban semmi szégyen, hogy a te generációd nem akar még a budira is kocsival járni - sőt, ez inkább jó dolog. Van már így is elég felesleges járgány az utakon.

2017. jan. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát Elnök úr! :D :D
2017. jan. 3. 07:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy a szüleid bent ülnek és az zavar? Én szeretek vezetni, meg jó is csak közben hagyjanak békén. A legjobb ha csak egyedül vagyok a kocsiban.
2017. jan. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egy saját autó változtatna ezen :-)

Én anno mikor megkaptam a jogsim szintén nem vezettem, néha ugyan a családi kocsit vezettem, de tudat alatt idegesített hogy nem az enyém, és az oktatót is utáltam a szabályaival két kézzel fogd a kormányt - hosszabb úton oké de városban néha szeretem egy kézzel fogni a másikkal a sebváltót - na meg a sok hülyesége. A felelősség hogy összetöröm más kocsiját - volt rá példa első héten neki mentem a kapunknak fater kocsijával és ledaráltam az egész oldalát mert akkor is mindenki beledumált, hogy erre tekerd a kormányt arra tekerd..ideges lettem aztán véletlen neki mentem a kapunak...na kész!


5 évig nem vezettem kocsit! Aztán ráeszméltem, hogy ez baromság nem dísznek van a jogsim!


Vettem saját kocsit - szüleim pénzéből, ajándék volt szülinapra - saját kocsival semmi stressz...természetesen féltem és nem töröm-zúzóm, de a tudat, hogy az enyém és azt csinálok vele amit akarok megnyugtat..ha a fél kezem a kormányon a fele a sebváltón senki nem pofázik..enyém az én tulajdonom..azóta imádok vezetni..4 éve mindennap vezetek..bejártam egész Magyarországot..vezettem Pesten, dunántúlon, minden időjárási körülmény között Voltam külföldön is oda-vissza 2000 km! Összesen 50.000 km tettem eddig a kocsimba és imádom!


szóval nekem saját kocsira volt szükségem és arra, hogy senki ne dumáljon mikor vezetek!


Azóta szüleim csendbe ülnek mellettem és szerintük és a környezetem szerint is jól vezetek! Persze majd 100.000 km elérésénél lesz egy kis tapasztalatom is :-)

2017. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!