Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A pillangó utcai p+r parkoló...

A pillangó utcai p+r parkoló mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tavaly alakították át, vannak kamerák, kapuk stb. de mégsem vagyok teljesen meggyőzve. Megköszönném, ha leírnátok a tapasztalaitokat.

2017. jan. 2. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Tehát olvastál róla, hogy be van kamerázva. El is autózhatsz arra, meggyőződhetsz ezekről. Neked ez mind smafu, de egy vadidegennek a véleményre adsz, egy teljesen anonim oldalon. Érdekes logika.


Én úgy gondlom, hogy biztonságos volt kapu és kamera nélkül is. A nagy forgalmú Kerepesi út mellett van, hosszú (?), de keskeny. Ráadásul gyakran meg is torpan ott a forgalom a lámpa miatt. Elég feltűnő ott buherálni kocsit, legyen szó magának az autónak az elkötéséről, vagy a benne hagyott holmikról.

2017. jan. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még az éjszakai forgalom is túl nagy ahhoz, hogy egy szem előtt lévő helyen próbálkozzanak. A túloldalon a házak tövében sok autó éjszakázik. Nem ismerem ezt a "szakmát", de én inkább ott próbálkoznék.
2017. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kamera biztonságot ad. Nem, nem azért, mert nem lehet elkötni pár perc alatt úgy egy autót, hogy közben veszi a kamera... De amíg autók ezrei állnak kameramentes vidékeken, a legtöbb autótolvajnak csábítóbb azokra kivetni a hálót. Meg ugye a fizetőkapun kijutni is egy plusz kaland, még ha egy párezer forintos kártyapótlási díjjal meg is lehet úszni. Nyugodtan hagyd tehát ott a kocsidat, aligha lesz baja.
2017. jan. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Átalakították, így van. Az már nem a klasszikus értelemben vett P+R, hanem egy fizetős szar. Tedd le inkább az Arena Pláza parkolójában az autót. Igaz onnan mostanában vittek el néhány autót, de olyanokat és olyanoktól, hogy szegény autóknak megvoltak számlálva a napjaik. Bele kell rakni PAJZS technológiát, vagy legalább egy k urva váltózár, kormányzár. Nem fognak vele szarakodni, inkább elmennek a következőhöz és elviszik azt. Annyira sok a felelőtlen ember.


Különben inkább vigyék el az autómat az Arénából, minthogy abba az átalakított fizetős szarba álljak a kerepesin. Szopjanak le egy ebolás, véres ge cit lövellő, tetves, rühes, aids-es lovat!!!!!!!!!!!!!

2017. jan. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Aréna Pláza parkolóháza az egész full ingyenes amúgy..
2017. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#1: köszönöm a válaszod, de nem az volt a kérdés, hogy van-e kamera, amit nyilván meg tudok nézni, hanem úgy általában azok véleményére voltam kíváncsi, akik már parkoltak ott, vagy rendszeresen ott parkolnak. Másrészt olvastam, hogy mielőtt átalakították, voltak kocsilopások, nem tudom lehet-e hinni ennek. Ezért is tettem fel a kérdést...
2017. jan. 3. 20:17
 7/8 A kérdező kommentje:
#4: Arénában parkolok most is, de nekem teljes biztonság kell és inkább költök egy "fizetős szarra" mintsem ellopják a kocsim. Másrészt a kormány- és váltózár az csak dísznek jó - szerintem.
2017. jan. 3. 20:21
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok. Én nem más kérdésre válaszoltam, hanem a tiedre. Minek írtam volna, hogy van kamera, amikor ezt te is tudod. Próbáld értelmezni a választ.

Voltak lopások - írod. És hol nem? A szomszéd házba, fényes nappal úgy törtek be, hogy ketten ott álltunk a kerítés mellet, tőlük kb. 6-7 méterre. És láttak is minket. Nem kocsi tudom, de azért írom, hogy voltak vagy nem voltak, mindegy. Bárhol előfordulhat.

A kérdés csak az lehet, mennyi a valószínűsége. Ha harminc kamerát telepítenek le, sőt ötven rendőr ott áll, akkor is.

2017. jan. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!