Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Segítene valaki, hogy mik a...

Segítene valaki, hogy mik a vöröskeresztféle elsősegély vizsga tételsorai?

Figyelt kérdés

Vagy legalább, hogy nagyjából miket kérdezhetnek és, hogy hogyan zajlik egy vizsga.

Köszönöm!


2010. máj. 20. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
már egy ideje nincs tételsor. van könyv, ami abban van, azt kérdezhetik.
2010. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A könyv megvan, akkor azt olvasgatom.

Csak vizsgázni fogok elmenni, nem voltam tanfolyamon, így fogalmam sincs, hogyan megy ez.

Köszi a választ!

2010. máj. 20. 11:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Jogosítványhoz kell?
2010. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerencséd van tegnap voltam vizsgázni és megvan az elméleti tételsor...bár hivatalosan nem adható ki.../adja mail címet és küldöm/

Maga a vizsga nagyon rövid...Bemész, be kell mutatni az egyszemélyes újraélesztést a próbabán, majd tételt húzol pár perc gondolkodási idő és elmondod...a tétel 2 részből áll, A és B...ha figyeltél az elsősegély tanfolyamon és a könyvet minimum egyszer figyelmesen elolvastad akkor fog menni!

Sok sikert!

2010. máj. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló!nekem elküldhetnéd,nekem nagy hasznomra válna,előre is köszönöm!:)
2010. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de már írtam, hogy nem voltam tanfolyamon.

Az, hogy jogosítványhoz kell, szerintem egyértelmű, ha már a közlekedés témakörbe írtam...


E-mail címet jelenleg nem tudok adni, de ha feltöltenéd valahova ahonnan letölthetem, azt megköszönném!

2010. máj. 21. 14:22
 7/12 anonim válasza:
2010. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hálás vagyok!
2010. máj. 24. 15:51
 9/12 anonim ***** válasza:

Ebből fog állni az egészségügyi vizsga: (legalábbis Miskolcon ennyiből)


Beméssz: 2 lehetőség van, de most csak az egyiket írom le, mert a másik ugyan az, csak fordítva. =)


Egy újraélesztést kell bemutatnod egy próbababán, lélegeztetés/szívmasszázs, befújással kell kezdeni, ha jól tudom, mert osztálytársam ezen bukott meg.


(Megjegyezném, hogy ez csak 2009 novemberétől(+- 1 hónap...hehe.. hozták be, nekem pl nem kellett ilyet.)


Aztán kihúzol egy tételt, addig a másik gyerek a gyakorlatot csinálja.


Ilyen kérdések lehetnek: vérzések típusai és kötései, ebből 2 van, mert a hajszáleres gondolom nem lenne olyan nehéz =)


Aztán tanuld meg a nyomáspontokat.


Aztán hogy kell a fulladozó beteget ellátni.


Akkor ájult beteg, meg égési sérülés.


Mi 5en voltunk bent, én kaptam a fulladozó beteget, osztálytársam a verőeres vérzést, a csaj egy ájultat, a másik meg egy kézsérültet, az 5. gyerek pedig egy a másik vérzést, de nem ilyeneket fognak kérdez, hogy Józsibácsi leesett a fáról 68. tétel.

2010. máj. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerdán volt a vizsgám és a tételek amiket bemásoltak nekem (05-24 12:30) tökéletesen megfeleltek annak amit a vizsgán kértek. Pontosan ugyanazok a kérdések és elvárások voltak.

A vizsga sikerült a vizsga menetét pedig inkább nem minősíteném. Örülök, hogy túl vagyok rajta.

Köszönöm a segítséget!

2010. máj. 30. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!