Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a B kategóri...

Mennyi ideig tart a B kategóriás járművezetői tanfolyam?

Figyelt kérdés

egyetemre járok, Pesten, de a vidéki városban, ahol lakok, jobban ismerem az utcákat, így ott szeretnék megtanulni vezetni.


Csak az idővel hogy áll egy ilyen tanfolyam?


előre láthatólag az utolsó vizsgám június 16-án lesz, és a tanfolyam a kiszemelt iskolában 30-án indul.


kb mennyi ideig tart egy tanfolyam(elmélet+gyakvezetés+pótvizsgák), és bele fogok férni ebbe a szűk 2 hónapba?


2010. máj. 27. 10:13
 1/7 A kérdező kommentje:
gyakorlatilag autót tudok vezetni, a földúton, még a sártengerből is kijöttem vele, csak papírom nincs :(
2010. máj. 27. 10:15
 2/7 A kérdező kommentje:
vagy a gyakorlat kicsúszása nem gond, a következő féléves órarendemben meg tudom csinálni a péntek szabadnapot
2010. máj. 27. 10:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon szar hozzáállás,azt hiszed ennyiből tudsz autót vezetni?Elárulom hogy nem!Nem az autó vezetése a nehéz a B kategóriás jogosítvány megszerezésénél,hanem hogy MINDEN szabály betartása,mindenre oda kell figyelni.2 hónap alatt meg tudsz csinálni mindent,de olyan oktatót válassz,akinek van ideje rád!Sajnos én olyat fogtam ki aki gyakran csak 2 hetente tudott 1 dupla órát rám szánni!Szóval ha az oktató mindig tud időpontot adni,heti többször is,akkor simán megcsinálod!
2010. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vezetés nem arról szól, hogy ki tudsz jönni a sárból egy föld úton, szóval ezt a hozzáállást sürgősen felejtsd el. 2 hónap alatt biztos, hogy nem lesz meg mivel az elmélet maga 1 hónap (nálunk legalább is így volt) + a gyakorlat stb. ha az oktatód elfoglalt biztos h nem tudod megcsinálni ennyi idő alatt. Nekem kb. 6 hónap volt az elmélettel és mindennel együtt.. Persze lehet ennél gyorsabban, de az én időm és az oktatómé is kevés volt és nehezen tudtunk összeegyeztetni.
2010. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jah és lehet vizsgaidőpontot is csak 2-3 hétre rá kapsz mikor kérsz, szóval ezt így nem lehet kiszámítani.
2010. máj. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,na szóval kresz az 1 hónap alatt meglehet simán,a vezetést pedig úgy csináld,hogy már előre kértek vizsgaidőpontot amikor még van pár óra hátra a vezetésből!Olyan oktatót válassz akinek van bőven ideje!Más ne is érdekeljen vele kapcsolatban!Az idő mindennél fontosabb.
2010. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát úgy tűnik 2 hónapba nem lehet összezsúfolni az egészet.


nincs megkötés, hogy a tanulmányok megkezdése után mennyi időn belül kell sikeres vizsgát tennem?


mert akkor idén elkezdeném az elméletet, és jövő nyáron befejezném a gyakorlatot és a vizsgát.

sajna nem fér bele Budapest mellett, hogy otthon vezetgessek.


Mindenki akivel beszéltem, ellenzi a Budapestes autóvezetést.

2010. máj. 27. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!